Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Latest newsletters


Current events

05 February 2023, admin, All comments: 0
Oszukują na BLIK-a oraz podczas rezerwacji noclegów
Lokalna policja ostrzega przed oszustami, którzy próbują wyłudzać pieniądze i szukają różnych metod aby nieuczciwie się wzbogacić. Przestępcy włamują się na konta profili społecznościowych, podszywają się za naszych znajomych, prowadzą łudząco przypominające strony internetowe umożliwiające rezerwacji noclegu.
03 February 2023, admin, All comments: 0
8 poszukiwanych osób zatrzymanych w ciągu minionej doby
Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, Komisariatu Policji w Chojnowie oraz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy zatrzymali w ciągu ostatniej doby 8 poszukiwanych osób, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Najdłużej z zakładzie karnym pozostanie 41-letni mieszkaniec gminy Chojnów.
02 February 2023, admin, All comments: 0
Chojnów na mapie Biegu Tropem Wilczym
5 marca o godz. 12.00 w wielu miejscach Polski odbędę się Biegi "Tropem Wilczym". W tym roku wydarzenie odbędzie się także w największym mieście powiatu legnickiego.
01 February 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS [wyniki]

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 3 do 9 lutego. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na piątkowe seanse filmu „Masz ci los”.


31 January 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Chcemy wygrać z sepsą - WOŚP w Chojnowie

Gratulacje należą się organizatorom trzech orkiestrowych eventów, wykonawcom, wolontariuszom i oczywiście UCZESTNIKOM, którzy wsparli kolejną wspaniałą ideę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

31 January 2023, admin, All comments: 0
Kontrole autokarów przed feriami
Lokalna drogówka w ramach działań "Bezpieczne ferie" planuje kontrole autokarów przeznaczonych do przewozu dzieci i młodzieży. Kontrolę - z uwagi na dużą liczbę zgłoszeń - należy umówić co najmniej 2 dni przed wyjazdem.
30 January 2023, admin, All comments: 0
Chojnowscy policjanci realizują program Bezpieczne Ferie 2023
W związku ze zbliżającą się przerwą zimową, dzielnicowi z Komisariatu Policji w Chojnowie realizują program „Bezpieczne Ferie 2023”. Policjanci spotykają się z uczniami aby przypomnieć im o zasadach bezpieczeństwa podczas wypoczynku.
29 January 2023, admin, All comments: 0
Samorządy przypominają o obowiązkach ciążących na zarządcach obiektów budowlanych
Samorządy ziemi chojnowskiej opublikowały komunikat Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego do właścicieli i zarządców obiektów budowlanych.
27 January 2023, admin, All comments: 0
Gminny Chojnowski Budżet Obywatelski. Znamy wyniki głosowania
Urząd Gminy Chojnów opublikował wyniki głosowania na projekty zgłoszone w tegorocznym budżecie obywatelskim. Frekwencja wyniosła ponad 20 proc.
26 January 2023, admin, All comments: 0
Bezpłatna pomoc prawna w Urzędzie Gminy
Mieszkańcy powiatu legnickiego już wkrótce będą mogli w Urzędzie Gminy skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej.
26 January 2023, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 27 stycznia do 02 lutego. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są bilety na piątkowe seanse filmu „PIMI z Krainy Tygrysów”.