Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Current events

08 October 2021, admin, All comments: 0
Okradł firmę w której pracował. Złodziej zatrzymany przez chojnowskich policjantów
Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali pracownika jednej z firm na terenie Chojnowa, podejrzanego o dokonanie kradzieży markowej biżuterii. Straty, jakie spowodował opiewają na kwotę niemal 3 tys. złotych. Policjanci odzyskali część utraconego mienia, a zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności za przywłaszczenie cudzego mienia.
08 October 2021, admin, All comments: 0
Chojnowski Festiwal Smaków Świata ponownie na chojnowskim Rynku
Chojnowski Festiwal Smaków Świata powraca na chojnowski Rynek. Food Trucki pojawią się w sobotę i niedzielę - informuje Urząd Miejski.
08 October 2021, admin, All comments: 0
Jeszcze kilka godzin utrudnień na A4
Na podlegnickim odcinku autostrady A4 od wielu godzin pracują służby porządkowe. W nocy doszło tam do wypadku i potężnego pożaru łatwopalnego ładunku. Pomimo, że do zdarzenia doszło w sąsiedztwie Legnickiego Pola, utrudnienia odczują także mieszkańcy Chojnowa jadący z Wrocławia w kierunku naszego miasta.
07 October 2021, admin, All comments: 0
Bezpłatna pomoc psychologiczna dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin
Powiat legnicki przystąpił do realizacji programu w ramach Modułu IV "Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnymi" finansowanego w całości ze środków PFRON. Na wsparcie psychologiczne liczyć będą mogli mieszkańcy powiatu legnickiego z niepełnosprawnością oraz ich rodziny.
07 October 2021, admin, All comments: 0
Awaria sieci wodociągowej
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej poinformował o awarii sieci wodociągowej i przerwie w dostawie do wody do czasu usunięcia awarii.
07 October 2021, admin, All comments: 1
Place budowy na celowniku złodziei
Niewłaściwie zabezpieczone place budowy są dla złodziei łatwym celem. Lokalna policja zaapelowała do osób, które rozpoczęły budowę domu, aby właściwie nadzorowali pozostawiane rzeczy. W większości przypadków, aby uniknąć kradzieży mienia i zaoszczędzić sobie stresu wystarczy zabezpieczyć odpowiednio budynek i plac budowy.
06 October 2021, admin, All comments: 0
Budżet Obywatelski: Przyjęto projekty, na które będzie można głosować
Urząd Miejski opublikował listę projektów opracowanych przez mieszkańców Chojnowa, na które będzie można zagłosować w ramach tegorocznego Budżetu Obywatelskiego.
06 October 2021, admin, All comments: 0
Przychodnia Rejonowa zaprasza na szczepienia przeciw grypie
Przychodnia Rejonowa w Chojnowie zaprosiła wszystkich chętnych na szczepienia przeciwko grypie sezonowej.
06 October 2021, admin, All comments: 0
Zaginął Sebastian Sierpina [AKTUALIZACJA - zakończone poszukiwania]
Zaginął pochodzący z Chojnowa Sebastian Sierpina. 14 września w Miłkowicach wsiadł do pociągu - do dnia dzisiejszego nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Prosimy o udostępnienie informacji.
05 October 2021, admin, All comments: 0
Punkt Profilaktyki Zdrowia Psychicznego w Chojnowie otwarty
Centrum Formacji Rodziny im. Jana Pawła II w Lubinie poinformowało o otwarciu chojnowskiego Punktu Profilaktyki Zdrowia Psychicznego. Z jego usług skorzystać będziemy w budynku przy ulicy Poźniaków 2.
05 October 2021, ZSP Rokitki, All comments: 0
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokitkach: II Ogólnopolski Tydzień Szczęścia w Szkole
II Ogólnopolski Tydzień Szczęścia w Szkole odbył się w tym roku w dniach od 20 do 24 września. Pomysł wywodzi się z Międzynarodowego Tygodnia Szczęścia w Pracy obchodzonego w tym samym czasie. Celem Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia w Szkole jest pokazanie, że szczęście i dobrostan bezpośrednio wpływają na efekty kształcenia.