Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Archiwum - kwiecień 2016

30 kwiecień 2016, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Cyrk bez zwierząt w Galerii Piastów

Już w niedzielę 8 maja o godzinie 14:00 zapraszamy wszystkich Państwa do Galerii Piastów do wzięcia udziału w specjalnej akcji przygotowanej we współpracy z Teatrem Avatar.

30 kwiecień 2016, SP Niedźwiedzice, Wszystkich komentarzy: 0
Trzecie miejsce niedźwiedzickiej szkoły w turnieju BRD

W hali sportowej przy ulicy Lotniczej w Legnicy odbyły się powiatowe eliminacje XXXIX Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Najlepsza wśród 19 szkół podstawowych okazała się drużyna z SP 19 w Legnicy, drugie miejsce zajęła SP w Miłkowicach, natomiast trzecie SP w Niedźwiedzicach.

30 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Religijnie i patriotycznie w Wilczym Lesie

Już po raz dwunasty w pobliskim Wilczym Lesie odbędzie się Festiwal Piosenki Religijno-Patriotycznej. Miejsce nie jest przypadkowe - to właśnie w tej miejscowości stykają się granice trzech powiatów: legnickiego, złotoryjskiego i bolesławieckiego.

29 kwiecień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 7
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Weekend majowy przed nami, a wraz z nim sportowe emocje w rozgrywkach regionalnych lig. Pierwsze spotkanie rozpocznie się w sobotę o godz. 15.00 w Złotoryi, gdzie miejscowy Górnik podejmie Chojnowiankę Chojnów.

29 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zacięta walka na czwartej Gimnazjadzie Wioślarskiej w chojnowskiej "jedynce" (foto + wideo)

Już po raz czwarty Gimnazjum nr 1 zaprosiło do siebie młodych sportowców z pobliskich szkół na Gimnazjadę Wioślarską - czyli rywalizację w wiosłowaniu na sucho (przy użyciu ergometrów). Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z tego wydarzenia.

29 kwiecień 2016, Sławomir Tęcza - UG Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Trzy małe pieski wyrzucone z samochodu szukają nowego domu

Urząd Gminy Chojnów w ostatnim czasie otrzymał zgłoszenie, że w dniu 23.04.2016 r. (sobota) w miejscowości Biskupin zostały wyrzucone wprost z samochodu trzy małe pieski. Pieski aktualnie znalazły schronienie przy sklepie Pani Sołtys, która się nimi tymczasowo zaopiekowała. Dwie małe suczki oraz jeden piesek rasy mieszanej o krótkiej czarno-rudawej sierści są bardzo spokojne i przyjazne. Z pewnością nadają się nawet do niedużego mieszania dla dzieci lub starszej osoby.

29 kwiecień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Jesteście ciekawi, jaki repertuar na rozpoczynający się dziś weekend przygotowało chojnowskie Kino Kultura? Poniżej znajdziecie rozpiskę seansów wraz z krótkim opisem fabuły.

28 kwiecień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na jutrzejsze seanse „Księgi Dżungli” w legnickim kinie Helios. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Wyłoniliśmy już zwycięzców. Listę nagrodzonych znajdziecie poniżej.

28 kwiecień 2016, GOPS Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
W Gminie Chojnów rozpoczęły się już wypłaty świadczeń wychowawczych z programu Rodzina 500+

Pierwsze rodziny z Gminy Chojnów już cieszą się z Programu Rodzina 500 +, ponieważ na ich konto wpłynęły już pieniądze. Wypłaty otrzymują najwcześniej te osoby, które poprawnie i bez błędów wypełniły formularz z wnioskiem 500 + oraz złożyły w/w wniosek do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chojnowie w pierwszych dniach kwietnia br.

28 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Barokowo na chojnowskim dworze Piastów - występ uczestników pracowni woklanej A.J. Szumiło

Już w sobotę kolejny koncert uczestników Pracowni Wokalnej Agnieszki Justyny Szumiło - tym razem wydarzenie gościć będzie chojnowski Zamek Piastowski. Wokaliści zaprezentują gościom pieśni epoki baroku oraz fragmenty legend związanych z zamkiem.

28 kwiecień 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Już dzisiaj II Studencki Przegląd Muzyczny w PWSZ im. Witelona w Legnicy!

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprasza 28 kwietnia na II Studencki Przegląd Muzyczny, który odbędzie się o godzinie 17 w Domu Studenta Uczelni.

27 kwiecień 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios na najbliższe dni
Prezentujemy repertuar prasowy kina Helios w Legnicy. Ważny od 29 kwietnia do 5 maja 2016 roku.
27 kwiecień 2016, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Mistrzostwo powiatu legnickiego w Turnieju BRD dla chojnowskiej "Dwójki"

26.04 br. w legnickiej hali sportowej przy ulicy Lotniczej odbyły się eliminacje powiatowe szkół podstawowych i gimnazjalnych ogólnopolskiego konkursu: Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

27 kwiecień 2016, Piotr Misikiewicz, Wszystkich komentarzy: 0
Nasi na Dniu Białej Flagi
Po raz czwarty w długoletniej historii "Dnia Białej Flagi" w wydarzeniu uczestniczyli chojnowianie - Piotr i Bogdan Misikiewiczowie. 23 kwietnia w toruńskim klubie odnowa miała miejsce kolejna edycja tej imprezy. DBF jest to ogólnopolski zlot fanów zespołu Republika. W tym roku świętowano 35. lecie powstania tej grupy, a tytułem przewodnim zlotu była Warszawa - to właśnie w stolicy naszego kraju Grzegorz Ciechowski zrealizował nagrania na płytę Mona Mur. Ukazała się ona dopiero w tym roku.
27 kwiecień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety do kina!

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (29 kwietnia) seanse filmu „Księga Dżungli” w legnickim kinie Helios.

Sklep Bigform