Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Archiwum - kwiecień 2016

08 kwiecień 2016, Sławomir Tęcza - UG Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Piesek poszukuje nowego domu

Suczka rasy mieszanej, niewielkich rozmiarów o krótkiej czarnej sierści oraz białych łapkach i brzuszku poszukuje nowego domu. Piesek od dłuższego czasu znajduje się pod stałą opieką mieszkańców miejscowości Kolonia Kołłątaja. Suczka jest...

08 kwiecień 2016, Powiatowy Zespół Szkół, Wszystkich komentarzy: 0
Strażacy z LO znowu w udanej akcji!

7 kwietnia w budynku Komedy Miejskiej państwowej Straży Pożarnej w Legnicy odbył się pierwszy etap XIX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej - Młodzież zapobiega pożarom – eliminacje na szczeblu powiatowym.

08 kwiecień 2016, Szkoła Podstawowa nr 4, Wszystkich komentarzy: 5
Aktualności ze Szkoły Podstawowej nr 4

Rok szkolny 2015/2016 jest szczególny dla SP4, ponieważ obchodzi ona swoje 30-ste urodziny. Z tej okazji uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz inni pracownicy szkoły podjęli szereg działań związanych z obchodami tego święta. Główne uroczystości zaplanowane są na...

08 kwiecień 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0
Soul i Funk na Witelon Jam Session

Zapraszamy na kwietniowy Witelon Jam Session na którym zagości muzyka soul i funky w nietuzinkowych opracowaniach!

09 kwiecień 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios Legnica na najbliższe dni
Prezentujemy repertuar prasowy kina Helios w Legnicy. Ważny od 8 do 14 kwietnia 2016 roku.
09 kwiecień 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Nocny maraton strachu w kinie Helios w Legnicy!
15 kwietnia kino Helios w Legnicy zaprasza na wyjątkową, pełną strachu ucztę filmową. W ciągu jednej nocy pokażemy cztery zupełnie różne oblicza grozy w filmach, których jedynym celem jest śmiertelnie nas wystraszyć.
07 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Poranna przerwa w pracy basenu

Osoby chcące skorzystać z chojnowskiego Basenu Miejskiego w jutrzejsze przedpołudnie muszą przygotować się na drobne utrudnienia.

11 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Konkurs! Do wygrania podwójne wejściówki na Maraton Strachu!

Drodzy Czytelnicy! Mamy do rozdania podwójne wejściówki na nocny Maraton Grozy, organizowany przez legnickie kino Helios.

10 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 6
Chojnowianka zdobyła kolejny punkt!

Za nami spotkanie ligowe w okręgówce. Chojnowianka Chojnów podejmowała na własnym boisku Iskrę Księginice. W rundzie wiosennej oba zespoły odniosły po jednym zwycięstwie, Chojnowianie w Jaworze, a Iskra w meczu z Orlą Wąsocz.

08 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

W nadchodzący weekend czeka nas kilka spotkań zespołów z ziemi chojnowskiej. Pierwsi na boisko wyjdą zawodnicy reprezentujący zespoły występujące w klasie okręgowej.

07 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wyniki konkursu!

Drodzy Czytelnicy! Rozstrzygnęliśmy organizowany przez nas konkurs. Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych.

07 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Repertuar chojnowskiego Kina Kultura na nadchodzący weekend zapowiada się bardzo ciekawie. Hitem tego tygodnia będzie głośny ostatnio „Deadpool”.

07 kwiecień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Działaj lokalnie - wyzwolisz społeczną energię. Szkolenie w Domu Schrama

Działaj lokalnie to projekt Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowany od 16 lat przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. Jego celem jest aktywizowanie lokalnych społeczności wokół różnych celów o charakterze dobra wspólnego. Już wkrótce w naszym mieście odbędzie się szkolenie, dla stowarzyszeń i organizacji pozarządowych, które chciałyby pozyskać środki w ramach programu.

07 kwiecień 2016, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
I miejsce w turnieju "Żyć to znaczy pomagać" dla chojnowskiej "dwójki"06 kwietnia br. trzyosobowa reprezentacja Gimnazjum nr 2 w składzie: Weronika Bielecka, Justyna Jaruszewska i Marcel Chlebosz wzięła udział w konkursie pierwszej pomocy przedmedycznej zorganizowanym przez ZSO nr3 w Legnicy.
07 kwiecień 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
Cuprum Arena – kreatywnie o kulturze

Lubińska galeria handlowa, Cuprum Arena, to nie tylko przestrzeń zakupowa. Przekonają się o tym wszyscy, którzy odwiedzą ją w najbliższy weekend, aby przyjrzeć się niebanalnemu pokazowi mody inspirowanemu tematem „ożywione obrazy”. Co tym razem czeka na klientów Cuprum Arena?

Sklep Bigform