Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Aktualne wydarzenia

22 marzec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Otwarcie nowego placu zabaw

Początek wiosny stał się okazją do otwarcia nowego placu zabaw i przeprowadzenia testów urządzeń przez najmłodszych mieszkańców Chojnowa. Pierwszymi korzystającymi były przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 1 i 3 oraz Niepublicznego Przedszkola prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek.

22 marzec 2024, Partnerstwo,
Dlaczego warto stosować irygator dentystyczny?
Przestrzenie międzyzębowe to obszary w jamie ustnej, o których bardzo często zapominamy. Zdecydowana większość osób nie czyści ich w ogóle! Tymczasem warto wiedzieć, że gromadzą się w nich spore ilości resztek pożywienia, osadów oraz płytki nazębnej...
21 marzec 2024, Partnerstwo,
Co sprawdzi się na prezent dla nauczyciela?
Wybór prezentu dla nauczyciela jest źródłem bardzo wielu rozważań, ponieważ coraz częściej odchodzi się od podarowania bezpiecznych form, tj. kwiaty, czekoladki. Choć one zawsze się sprawdzają, to są mało oryginalne i nietrwałe. Nie zostanie po nich ślad czy pamiątka na lata. Uczniowie za pomocą prezentu chcą podziękować za wspólnie spędzony czas, a jednocześnie obawiają się, czy dany podarunek nie spowoduje u nauczyciela zakłopotania. Przedstawiamy propozycje prezentów dla nauczyciela, które są odległe od najczęściej praktykowanych przedmiotów, a są doskonałą formą podziękowania za wspólnie spędzone lata.
21 marzec 2024, Sponsorowane,
Wielkanocne zabawy w Galerii Piastów

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Galeria Piastów ponownie zaprasza najmłodszych do wspólnej zabawy w świątecznym klimacie!

20 marzec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
"Historia piłki nożnej w Chojnowie" już wydana!

Z wielką radością informujemy, że książka Stanisława Horodeckiego pt. "Historia piłki nożnej w Chojnowie" już została wydana!

20 marzec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Artystyczne warsztaty wielkanocne dla dzieci
Już w sobotę - 23 marca, o godz. 11:00 - zapraszamy do biblioteki dzieci w wieku 7-12 lat (wraz z opiekunami) na bezpłatne wielkanocne warsztaty artystyczne.
18 marzec 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 5
Wybory w Chojnowie. Zobacz na kogo będzie można oddać głos
Tegoroczne wybory samorządowe cieszą się w Chojnowie znacznie większym zainteresowaniem niż wyborcza rywalizacja sprzed 5 lat. Radnych wybierzemy we wszystkich okręgach, co więcej - tym razem o stanowisko burmistrza ubiegają się dwie osoby.
18 marzec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Wielkanocne warsztaty z jajem
Już we wtorek - 19 marca, w godzinach 9:30-11:30 zapraszamy pełnoletnich chojnowian do sali edukacyjnej MBP, do udziału w bezpłatnych warsztatach artystycznych, podczas których będzie można wykonać ozdoby wielkanocne metodą decoupage.
16 marzec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Madonny Kresowe - wyjątkowy wernisaż przyciągnął miłośników sztuki

W środowy wieczór mieszkańcy naszego miasta mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu kulturalnym - wernisażu wystawy "Madonny Kresowe", który odbył się w murach Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji. Pomysłodawczynią inicjatywy i kuratorką wystawy jest Edyta Rola-Marcinowska, która sprawowała opiekę artystyczną nad dziełami.

14 marzec 2024, Partnerstwo,
Zanim zdecydujesz się na piercing: co musisz wiedzieć?
Piercing - wyraz, który dla wielu jest synonimem odwagi, ekspresji oraz niekonwencjonalnego piękna. Niezależnie od tego, czy rozważasz piercing uszu, nosa, brwi, czy jakiejkolwiek innej części ciała, decyzja ta niesie za sobą szereg ważnych rozważań. W tym artykule rozwiejemy wszelkie wątpliwości i przedstawimy wszystko, co musisz wiedzieć, zanim pozwolisz sobie przebić skórę.
14 marzec 2024, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 15 do 21 marca.