Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Current events

28 April 2024, admin, All comments: 0
Powiatowe eliminacje ogólnopolskiego turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym
Uczniowie z lokalnych szkół wzięli udział w powiatowych eliminacjach ogólnopolskiego turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W kategorii starszej najlepszy rezultat odnieśli reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 3, na podium znaleźli się także uczniowie z Krzywej.
26 April 2024, admin, All comments: 0
Potężny pożar w Piotrowicach
Nad ranem doszło do potężnego pożaru w tartaku zlokalizowanym w Piotrowicach. Na miejsce zadysponowane zostały wszystkie jednostki straży pożarnej z okolic.
26 April 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
„Historia piłki nożnej w Chojnowie” – promocja książki Stanisława Horodeckiego

„Piłka jest okrągła, a bramki są dwie”. Czyli prościzna i wszystko jasne -pisze we wstępie autor sugerując, że temat chojnowskiej piłki nożnej to banalnie prosty do objęcia temat.Dopiero zanurzenie się w temacie, dopiero próba odnalezienia informacji o tym – kto!, gdzie?, kiedy? – uświadomiła mi, po jak niepewnym zdecydowałem się stąpać gruncie…

24 April 2024, Partnerstwo,
Bezpieczny zakup mieszkania z rynku wtórnego dzięki ustawie deweloperskiej
Nabywanie pierwszego lokum jest strategicznym przeskokiem dla wielu młodzieży, jednakże również generuje liczne niepokoje. Na szczęście, dla osób postanawiających inwestować na rynku pierwotnym, normy obowiązujące, np. prawo deweloperskie, zapewniają znaczące zabezpieczenie i pewność transakcji.
24 April 2024, Partnerstwo,
Akumulatory żelowe - nowoczesne rozwiązania dla magazynowania energii elektrycznej
W dzisiejszych czasach, gdy zrównoważona energia staje się coraz ważniejsza, innowacyjne technologie magazynowania energii elektrycznej stają się nieodłącznym elementem przyszłościowego świata. Wśród tych rozwiązań znajduje się akumulator żelowy, który zyskuje coraz większą popularność ze względu na swoją niezawodność, trwałość i szerokie zastosowania.
24 April 2024, Partnerstwo,
Bistro u Sabcia na pierwszym miejscu w plebiscycie Orły Gastronomii 2024
Bistro u Sabcia zdobyło pierwsze miejsce w Chojnowie w plebiscycie Orły Gastronomii 2024.
24 April 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Dzień Ziemi z kinem sferycznymW jednym z najbardziej fascynujących doświadczeń filmowych udział wzięło 100 młodych widzów, którzy obejrzeli seanse przygodowe, o przyrodzie oraz kosmosie.
22 April 2024, admin, All comments: 1
Trwa wymiana wodomierzy w Białej i Kolonii Kołłątaja
Od dzisiaj w Białej oraz Kolonii Kołłątaja pracownicy GZGKiM prowadzą wymianę wodomierzy.
21 April 2024, admin, All comments: 0
2 maja Starostwo Powiatowe nieczynne
2 maja nie skorzystamy w usług Starostwa Powiatowego.
19 April 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Zaproszenie na majówkę 2024

Burmistrz Chojnowa Jan Serkies serdecznie zaprasza na majówkę w naszym mieście. Świętować będziemy przez trzy dni. Wszystkie zaplanowane wydarzenia mają na celu pielęgnowanie szacunku do naszej historii, kultury i tradycji.

19 April 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Zaproszenie na promocję książki "Historia piłki nożnej w Chojnowie"Burmistrz Miasta Chojnowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie serdecznie zapraszają na spotkanie autorskie ze Stanisławem Horodeckim i promocję książki "Historia piłki nożnej w Chojnowie".