Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Aktualne wydarzenia

09 czerwiec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
O tym, jak Tadeusz Rybczyński zszedł na psy...
W chojnowskiej bibliotece odbyło się kolejne wydarzenie zorganizowane w ramach Chojnowskich Spotkań z Książką Regionalną. Tym razem gościem był Tadeusz Rybczyński - miłośnik zwierząt, przyrody, lasu, samotnych górskich wędrówek oraz autor książki "Jak zszedłem na psy".
08 czerwiec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Podopieczni chojnowskich przedszkoli pasowani na czytelników [ZDJĘCIA]
Już po raz 27. w sali widowiskowej Domu Kultury odbyła się uroczystość pasowania na czytelnika. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
08 czerwiec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ponad 100 kierowców ukaranych za przekraczanie dozwolonej prędkości
Działająca na obszarze miasta Legnicy i powiatu legnickiego drogówka podsumowała wtorkowe działania "NURD". Najczęściej popełnianym wykroczeniem było przekroczenie prędkości w rejonie przejść dla pieszych - konsekwencje poniosło aż 108 kierowców.
08 czerwiec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Głosowanie nad wotum zaufania dla Wójta. Zobacz raport o stanie gminy
13 czerwca odbędzie się kolejna sesja Rady Gminy Chojnów. Głównym punktem będzie głosowanie nad projektem uchwały w sprawie udzielenia lub nieudzielenia Wójtowi Gminy Chojnów wotum zaufania oraz głosowanie w sprawie absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2021 rok.
08 czerwiec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Tadeusz Rybczyński gościem kolejnego spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Książka Tadeusza Rybczyńskiego "Jak zszedłem na psy" będzie tematem kolejnego wydarzenia w ramach Chojnowskich Spotkań z Książką Regionalną. Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza.
07 czerwiec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
XVII Chojnowskie Dyktando. Zobacz wyniki i zdjęcia
Od godziny 10:00 w Domu Schrama trwała rywalizacja o tytuł Mistrza Ortografii Ziemi Chojnowskiej. Zobacz wyniki oraz zdjęcia z XVII Chojnowskiego Dyktanda.
07 czerwiec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Lokalna policja po raz kolejny apeluje do jeżdzących nielegalnie po lesie
Lokalna policja przypomina kierowcom quadów i crossowcom, że jazda w lesie jest zabroniona. - Te pojazdy to doskonałe środki transportu, którymi jazda niejednemu sprawia ogromną przyjemność, pod warunkiem jednak, gdy korzysta się z nich z rozsądkiem i świadomością zagrożeń jakie ze sobą niesie ich nieumiejętne użytkowanie.
07 czerwiec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Festyn Rodzinny także w Rokitkach
W najbliższą sobotę na boisku w Rokitkach odbędzie się Festyn Rodzinny. Do udziału w zabawie zapraszają nowo utworzone Koło Gospodyń Wiejskich Czarne Rokitki, Sołtys i Rada Sołecka, OSP Rokitki oraz drużyna piłkarska Czarni Rokitki.
06 czerwiec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Teatrrrałki: II nagroda dla grupy teatralnej ZaŚwiaty z chojnowskiego PZS
Działająca w Powiatowym Zespole Szkół grupa teatralna ZaŚwiaty pod koniec maja pojechała na przegląd teatralny Teatrrrałki do Jeleniej Góry, tym razem ze spektaklem "Nie udawaj, że nie widzisz".
06 czerwiec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Galeria Młodych świętuje 15-lecie istnienia
Galeria Młodych Miejskie Biblioteki Publicznej świętuje w tym roku 15-lecie swojego istnienia. Z tej okazji zaprezentowana zostanie wystawa "Zatrzymać czas".
06 czerwiec 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Akcja zbiórki odpadów rolniczych w gminie wiejskiej Chojnów
Do 24 czerwca na terenie gminy wiejskiej Chojnów trwa akcja zbiórki odpadów rolniczych typu: folia rolnicza, siatki i sznurek do owijania balotów, opakowań po nawozach typu Big Bag.