Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Current events

07 June 2022, admin, All comments: 0
XVII Chojnowskie Dyktando. Zobacz wyniki i zdjęcia
Od godziny 10:00 w Domu Schrama trwała rywalizacja o tytuł Mistrza Ortografii Ziemi Chojnowskiej. Zobacz wyniki oraz zdjęcia z XVII Chojnowskiego Dyktanda.
07 June 2022, admin, All comments: 1
Lokalna policja po raz kolejny apeluje do jeżdzących nielegalnie po lesie
Lokalna policja przypomina kierowcom quadów i crossowcom, że jazda w lesie jest zabroniona. - Te pojazdy to doskonałe środki transportu, którymi jazda niejednemu sprawia ogromną przyjemność, pod warunkiem jednak, gdy korzysta się z nich z rozsądkiem i świadomością zagrożeń jakie ze sobą niesie ich nieumiejętne użytkowanie.
07 June 2022, admin, All comments: 0
Festyn Rodzinny także w Rokitkach
W najbliższą sobotę na boisku w Rokitkach odbędzie się Festyn Rodzinny. Do udziału w zabawie zapraszają nowo utworzone Koło Gospodyń Wiejskich Czarne Rokitki, Sołtys i Rada Sołecka, OSP Rokitki oraz drużyna piłkarska Czarni Rokitki.
06 June 2022, admin, All comments: 0
Teatrrrałki: II nagroda dla grupy teatralnej ZaŚwiaty z chojnowskiego PZS
Działająca w Powiatowym Zespole Szkół grupa teatralna ZaŚwiaty pod koniec maja pojechała na przegląd teatralny Teatrrrałki do Jeleniej Góry, tym razem ze spektaklem "Nie udawaj, że nie widzisz".
06 June 2022, admin, All comments: 0
Galeria Młodych świętuje 15-lecie istnienia
Galeria Młodych Miejskie Biblioteki Publicznej świętuje w tym roku 15-lecie swojego istnienia. Z tej okazji zaprezentowana zostanie wystawa "Zatrzymać czas".
06 June 2022, admin, All comments: 0
Akcja zbiórki odpadów rolniczych w gminie wiejskiej Chojnów
Do 24 czerwca na terenie gminy wiejskiej Chojnów trwa akcja zbiórki odpadów rolniczych typu: folia rolnicza, siatki i sznurek do owijania balotów, opakowań po nawozach typu Big Bag.
04 June 2022, admin, All comments: 0
"Wędrówki z Panem Jurkiem" oraz "Rowerem do źródła Skory" na chojnow.pl
Zapraszamy do lektury dwóch książek autorstwa Jerzego Kucharskiego, udostępnionych dzięki autorowi na łamach naszego portalu.
03 June 2022, admin, All comments: 3
Dotacje na remonty kościołów w gminie Chojnów
Radni gminy Chojnów zdecydowali o przyznaniu kolejnych dotacji na remonty zabytkowych kościołów. W budżecie na ten cel przewidziano 150 000,00 zł - w planach są trzy remonty.
03 June 2022, Partnerstwo,
Dzień Dziecka dla wszystkich fanów Heliosa!
Czerwiec to piękny miesiąc, nie tylko dla dzieci! W powietrzu już czuć upragnione wakacje, a jego pierwszy dzień to święto każdego – bez względu na wiek! Dlatego też Helios tak chętnie wita na seansach familijnych wszystkich, bez wyjątku i raczy swych widzów wspaniałymi filmami w przeróżnych gatunkach. W tym roku naprawdę jest w czym wybierać, a więc niech Dzień Dziecka trwa i zachwyca wszystkich miłośników wielkich filmowych wrażeń!
03 June 2022, admin, All comments: 0
Kilka miesięcy utrudnień - w nagrodę nowa droga
Na drodze powiatowej nr 2220D pojawiły się znaki A-14 - to sygnał, że zaczynają się prace związane z przebudową nawierzchni. Nowy asfalt pojawi się na odcinkach od skrzyżowania z drogą krajową nr 94 do Witkowa oraz od Witkowa do Grobli.
02 June 2022, admin, All comments: 0
Usłyszeć przeszłość. Cykl działań związanych z historią i tożsamością Chojnowa
Muzeum Regionalne ogłosiło letni program projektu "Usłyszeć przeszłość - Dźwiękowy Pejzaż Chojnowa". W planach: słuchowiska, spacery dźwiękowe, grę i rajd rowerowy, koncerty, wystawy, ale i kreatywne warsztaty dźwiękowe.