Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Latest newsletters


Current events

08 September 2022, admin, All comments: 0
Narodowe Czytanie w Chojnowie [ZAPOWIEDŹ]
Wrzesień to miesiąc Narodowego Czytania. Akcja nie ominie także naszego miasta - do wspólnego czytania "Ballad i romansów" Adama Mickiewicza zapraszają Burmistrz Miasta Chojnowa, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.
08 September 2022, Partnerstwo,
Zostań twarzą Cuprum Arena
Wielki finał castingu „Zostań Twarzą Cuprum Arena” odbędzie się 16 - 17 września 2022 r. w galerii Cuprum Arena. To już czwarta edycja tego wyjątkowego wydarzenia, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem i przyciąga coraz więcej osób z całego regionu.
07 September 2022, admin, All comments: 0
[WYNIKI KONKURSU] Wygraj bilety na film Kryptonim Polska
Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie. Do wygrania są podwójne wejściówki na piątkowe seanse filmu "Kryptonim Polska" w legnickim kinie Helios. Oczekujemy jedynie odpowiedzi na proste pytanie.
07 September 2022, admin, All comments: 0
Nowe motocykle dla lokalnej drogówki
Na drogach naszego powiatu można już spotkać funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego, pełniących służbę na nowych motocyklach marki BMW 1250RT.
07 September 2022, Partnerstwo,
Repertuar Kina Helios w Legnicy (09.09-15.09)Zobacz repertuar legnickiego Kina Helios, obowiązujący od 9 do 15 września.
07 September 2022, admin, All comments: 0
Przychodnia Rejonowa zaprosiła do udziału w programie profilaktyki chorób układu krążenia
Przychodnia Rejonowa w Chojnowie zaprosiła do udziału w "Programie profilaktyki chorób układu krążenia" skierowanego do osób w wieku od 35 do 65 lat.
06 September 2022, admin, All comments: 0
Harcerze z legnickiego hufca ZHP chcą zorganizować Bieg Tropem Wilczym w Chojnowie
Wraz z początkiem września rozpoczyna się nowy rok harcerski. Hufiec ZHP w Legnicy przygotował z tej okazji informator o najważniejszych wydarzeniach harcerskich zaplanowanych aż do wakacji 2023 roku.
06 September 2022, Partnerstwo,
Pompy do beczek. Ich rodzaje i zastosowanie!
Wśród maszyn pompujących pompy beczkowe to szczególna kategoria produktów, które przy całej swojej niepozornej konstrukcji, należą do jednych z najbardziej funkcjonalnych urządzeń, o niezwykle szerokim spektrum zastosowania. Czym dokładnie są pompy beczkowe? Jakie mamy ich rodzaje? I gdzie dokładnie znajdują zastosowanie? Już wszystko wyjaśniamy!
06 September 2022, Piotrek Miskiewicz, All comments: 0
Tczewska premiera Reguły Weny
Szczęśliwie się złożyło, że trzecia odsłona mojej serii poezji pt. "Reguła Weny" mogła ujrzeć światło dzienne, w tym roku, w sierpniu...
06 September 2022, admin, All comments: 1
Chojnowski skatepark zwyciężył w plebiscycie Radia Wrocław
Chojnowski skatepark zwyciężył w plebiscycie TOP5 organizowanym przez Radio Wrocław. Do głosowania na nasz lokalny obiekt zachęcał Urząd Miejski.
05 September 2022, admin, All comments: 0
Bezpłatne porady prawne w Chojnowie
Urząd Miejski informuje o możliwości skorzystania w nieodpłatnej pomocy prawnej.