Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Current events

14 May 2024, admin,
Policjanci zlikwidowali laboratoria metamfetaminy
Policjanci zlikwidowali laboratoria metamfetaminy znajdujące się na terenie gminy Chojnów oraz gminy Miłkowice. Zatrzymano 3 osoby.
14 May 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Wszyscy jesteśmy z tej samej gliny chociaż czasami pięknie się różnimy…Wszyscy jesteśmy z tej samej gliny chociaż czasami pięknie się różnimy…

Słowa piosenki były hasłem przewodnim tegorocznej wizyty mieszkańców Egelsbach w Chojnowie.

Od 9 do 12 maja gościliśmy 22.osobową grupę z niemieckiego miasta partnerskiego z Hesji.

14 May 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Ostatnie dni na zgłoszenie do Budżetu Obywatelskiego 2024Już tylko do piątku, 17 maja, Urząd Miejski przyjmuje zgłoszenia do tegorocznego Budżetu Obywatelskiego
13 May 2024, admin, All comments: 0
Wypadek na drodze krajowej nr 94
W miniony weekend policjanci Wydziału Ruchu Drogowego pracowali na miejscu dwóch wypadków drogowych z udziałem jednośladów. Do jednego z nich doszło na drodze krajowej nr 94 w Okmianach.
13 May 2024, Sponsorowane,
Czy firma windykacyjna działa jak komornik? Rozprawiamy się z największym mitem windykacji!Windykacja i egzekucja komornicza – myślisz, że są tym samym? Nic bardziej mylnego! Chociaż oba te pojęcia wiążą się z tematem długów, nie mają ze sobą wiele wspólnego. Dowiedz się, na czym polega różnica i dlaczego firma windykacyjna jest Twoim sprzymierzeńcem w wychodzeniu na finansową prostą.
13 May 2024, Artykuł sponsorowany,
Jak usprawnić pielęgnację ogródka? O czym warto pamiętać?

Ogródek to miejsce, które nie tylko ma stanowić dekorację posesji i do niej pasować, ale również zapewniać miłą przestrzeń do odpoczynku. Jak powinieneś o niego dbać, aby móc się nim cieszyć przez całe lato?

10 May 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Antykwariat i Morderstwo w angielskim stylu – zapraszamy na spektaklKto zostanie zamordowany? Dlaczego? Okazuje się, że wszyscy są podejrzani.
09 May 2024, Partnerstwo,
Tajemnice pięknych rzęs - przedłużanie metodą 1 do 1
Troska o własny wygląd jest bardzo ważna. Jednym z najpopularniejszych trendów w dziedzinie urody są długie, gęste rzęsy, które dodają spojrzeniu głębi i wyrazistości. Dla tych, którzy marzą o oszałamiającym spojrzeniu, przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 rewolucjonizuje świat makijażu.
08 May 2024, admin, All comments: 0
Adam Babuśka ponownie wybrany na Starostę
W legnickim starostwie odbyła się pierwsza sesja nowo wybranej Rady Powiatu Legnickiego. Posiedzeniu towarzyszył wybór członków Zarządu Powiatu, na czele którego ponownie stanął Adam Babuśka.
05 May 2024, admin, All comments: 0
Możliwe burze z gradem
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega mieszkańców powiatu legnickiego przed burzami z gradem.
04 May 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Nagradzana muzyka filmowa: niezwykły koncert w Parku ŚródmiejskimDziś w amfiteatrze w Parku Śródmiejskim odbył się niezwykły koncert, który wprowadził mieszkańców miasta w wyjątkową atmosferę Narodowego Święta Konstytucji. Wydarzenie było pełne wzruszeń i muzycznych emocji.