Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Current events

31 October 2023, Partnerstwo,
Koncert Patriotyczny "Tobie Ojczyzno" w Rokitkach
Parafia Matki Bożej Częstochowskiej w Rokitkach zaprasza mieszkańców miasta i gminy Chojnów do wzięcia udziału w pięknym koncercie patriotycznym.
30 October 2023, Starostwo Powiatowe,
Koncert finałowy Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych
29 października w Kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Chojnowie odbył się koncert finałowy Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych w Powiecie Legnickim.
30 October 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Muzyczny listopad w Chojnowie

Szary i ponury listopad? Nie w Chojnowie! Urząd Miejski oraz Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji zapraszają na wyjątkowe wydarzenia muzyczne, które będą okazją do spędzenia czasu w towarzystwie wspaniałej muzyki i fantastycznej atmosfery.

30 October 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Przysięga wojskowa w Chojnowie – relacja z wydarzenia

"Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg".

27 October 2023, admin, All comments: 0
Policja zapowiada akcję Znicz
Przed nami Uroczystość Wszystkich Świętych, co łączy się ze wzmożonym ruchem w okolicach cmentarzy. Już w rozpoczynający się weekend należy spodziewać się większej liczby policjantów na drogach powiatu legnickiego których zadaniem będzie czuwanie nad bezpieczeństwem osób podróżujących i odwiedzających miejsca spoczynku swoich bliskich.
25 October 2023, Partnerstwo,
Transformacja Biznesu: Przyszłość Przedsiębiorczości
W obliczu ciągle zmieniającej się dynamiki rynkowej, firmy muszą zrozumieć i przystosować się do nowych realiów biznesowych, aby pozostać konkurencyjne. Przyjęcie procesu transformacji biznesu jest obecnie nie tylko opcją, ale koniecznością dla firm, które chcą przetrwać i odnieść sukces. Wtedy pojawia się pytanie: Jak zarządzać zmianą w firmie?
24 October 2023, Partnerstwo,
Jak zadbać o zdrowie podczas uprawiania sportu? Sprawdź, co warto wiedzieć
Uprawianie sportu to nie tylko świetny sposób na poprawę kondycji i samopoczucia, ale także okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Aby cieszyć się korzyściami aktywności, ważne jest, aby robić to z głową. Oto przydatne porady.
24 October 2023, Partnerstwo,
Mini Mistrzostwa Świata Maluchów! Zapraszamy na sportowe zmagania piłkarskie w Galerii Piastów
Już w sobotę, 28 października, w godzinach 11.00-17.00 na specjalnie przygotowanym boisku rozegramy turnieje piłkarskie dla dzieci do lat 10.
24 October 2023, Starostwo Powiatowe,
Międzynarodowy Festiwal Letnich Koncertów Organowych – koncert finałowy
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w koncercie finałowym Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych w Powiecie Legnickim, który odbędzie się 29 października o godz. 18.30 w Kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Chojnowie.
23 October 2023, MB PROMOTIONS,
MB Boxing Night XVII – Bloody Friday - Legnica, 27.10.2023
Grupa MB PROMOTIONS powraca i zorganizuje galę boksu zawodowego już po raz siedemnasty. Tym razem kibice czołowych, polskich pięściarzy oglądać będą na ringu w Legnicy.
20 October 2023, Partnerstwo,
Świętuj z nami 17. urodziny i zasmakuj w Galerii Piastów!
Z okazji jubileuszu centrum, Galeria Piastów przygotowała dla swoich klientów smakowitą akcję promocyjną.