Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Latest newsletters

Current events

18 May 2022, admin, All comments: 0
Bracia Niemczyk w sobotę zawalczą w Nowym Jorku. Znamy ich rywali
Zawodnicy grupy Kownacki Management już 21 maja wystąpią przed polską publicznością w Nowym Jorku. Na ringu zobaczymy m.in. braci Niemczyk, wychowanków klubu Champion Chojnów. Młodzi adepci boksu zawodowego stoczą swoje pojedynki w Amazura Concert Hall na gali organizowanej przez grupę RBK Promotions oraz The New Mexican Promotions.
17 May 2022, admin, All comments: 0
Chojnów Cup vol. 2: Szykuje się kawał dobrego futbolu
- Szykuje się kawał dobrego futbolu - takimi słowami na facebookowym profilu Młodzi Gniewni zapowiedziana została druga edycja turnieju piłkarskiego Chojnów Cup. Impreza skierowana dla młodych zawodników z regionu odbędzie się 11 czerwca na Stadionie Miejskim.
17 May 2022, admin, All comments: 0
Już w najbliższą sobotę Rozśpiewane Nutki
21 maja w sali widowiskowej chojnowskiego Domu Kultury odbędzie się 18. edycja Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Rozśpiewane Nutki. Wystąpi 36 wykonawców, wśród których znajdą się osoby z Chojnowa i gminy Chojnów.
17 May 2022, admin, All comments: 0
75. rocznica akcji Wisła. UG oraz Łemkowski Zespół Pieśni i Tańca Kyczera ogłaszają konkurs
Urząd Gminy Chojnów wspólnie z Łemkowskim Zespołem Pieśni i Tańca Kyczera ogłosili konkurs historyczno-literacki „Łemkowie – moi przodkowie, krewni, sąsiedzi, znajomi, przyjaciele”. Jego celem jest upamiętnienie wydarzeń akcji "Wisła" z 1947 roku, upowszechnianie wiedzy na temat mniejszości łemkowskiej oraz zachowanie od zapomnienia rodzinnych historii i artefaktów.
16 May 2022, admin, All comments: 0
Gmina Chojnów organizuje odbiór odpadów rolniczych
Gmina Chojnów organizuje odbiór odpadów rolniczych typu: folia rolnicza, siatki i sznurek do owijania balotów, opakowań po nawozach typu Big Bag 2022 r. Gmina przyjmie odpady tylko do ilości zadeklarowanej w inwentaryzacji. Odpady te będą przyjmowane nieodpłatnie.
16 May 2022, admin, All comments: 0
Zbiórka elektroodpadów. Zobacz harmonogram
Od 23 do 27 maja na terenie gminy Chojnów prowadzona będzie mobilna zbiórka elektroodpadów. Zobacz harmonogram.
16 May 2022, admin, All comments: 0
Wzmożone kontrole prędkości
Od wczesnych godzin porannych lokalna drogówka bierze udział w akcji pod nazwą "Prędkość". Działania ukierunkowane są na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności na przestrzeganie dozwolonej prędkości.
16 May 2022, Partnerstwo,
Koszty eksploatacji kotła elektrycznego
W obecnej sytuacji energia elektryczna kosztuje znacznie więcej niż gaz za kWh. Innymi słowy, dla większości ludzi energia elektryczna jest cztery do pięciu razy droższa niż gaz. Chociaż kotły elektryczne są bardziej wydajne niż kotły gazowe – a więc zużywają mniej jednostek energii do wykonania tej samej pracy – nie są tak wydajne, aby były w stanie zniwelować różnicę w cenie...
14 May 2022, admin, All comments: 0
Dotacje na realizację przedsięwzięć związanych z ograniczeniem niskiej emisji w Chojnowie
Burmistrz Miasta Chojnowa ogłosił nabór wniosków o udzielenie dotacji celowych ze środków budżetu Gminy Miejskiej Chojnów na realizację przedsięwzięć związanych z ograniczeniem niskiej emisji na terenie Miasta Chojnowa. Wnioski można składać do 6 czerwca.
13 May 2022, admin, All comments: 0
Powiatowy Urząd Pracy zaprasza na Targi Pracy
Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy zaprasza na Targi Pracy 2022, które odbędą się 19 maja w Centrum Konferencyjnym LSSE - Letia Business Center.
13 May 2022, admin, All comments: 0
Monika B. Janowska gościem chojnowskiej biblioteki [ZDJĘCIA]
W Miejskiej Bibliotece Publicznej trwają obchody XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Wśród zaproszonych gości znalazła się Monika B. Janowska - pochodząca z Legnicy autorka powieści.