Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Current events

26 June 2024, admin, All comments: 0
Upalny koniec czerwca
Nad Dolny Śląsk nadciągnęła fala upałów. IMGW ostrzega.
25 June 2024, admin, All comments: 0
Ukradł wódkę, gumy do żucia a potem wpadł pod samochód
32-latek z Chojnowa dokonał rozboju w sklepie spożywczym, grożąc ekspedientce ukradł dwie butelki wódki i gumy do żucia. Kiedy uciekał wpadł pod samochód.
25 June 2024, Partnerstwo,
Koncert Inauguracyjny Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych

23.06.2024 r. we wnętrzach Kościoła pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Chojnowie odbył się organizowany od dziewięciu lat przez Zarząd Powiatu LegnickiegoKoncert Inauguracyjny Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych w Powiecie Legnickim.Głównym celem Festiwalu jest promowanie i wspieranie twórczości artystycznej oraz popularyzacja muzyki organowej


25 June 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Na Placu Dworcowym została zamontowana nowa tablica informacyjna o atrakcjach w naszym mieście

Umowę na wykonanie mapy Chojnowa o charakterze ilustracyjnym oraz tablicy zawarto 4 kwietnia br. z Julią Tarkowską, prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Akademia Zaciekawienia z siedzibą we Wrocławiu. Wartość umowy wyniosła 9.800,00 zł.

24 June 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Dziś rozpoczynamy głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego

Dziś rusza głosowanie w ramach Budżetu Obywatelskiego 2024. Zachęcamy do zapoznania się z opisem projektów i oddania głosu na swojego faworyta.

21 June 2024, admin, All comments: 0
Może być niebezpiecznie. Ostrzeżenie 3 stopnia przed burzami!
Powiat legnicki na mapach IMGW mieni się czerwonym kolorem. Meteorolodzy ostrzegają przed silnymi burzami.
19 June 2024, Partnerstwo,
Wykrętak do urwanych śrub – jak skutecznie usuwać uszkodzone elementy
Usunięcie urwanej lub uszkodzonej śruby może być zadaniem frustrującym i czasochłonnym, zwłaszcza gdy brakuje odpowiednich narzędzi. Na szczęście, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak wykrętaki do urwanych śrub, proces ten stał się znacznie łatwiejszy. W tym artykule omówimy, jak skutecznie usuwać uszkodzone elementy, korzystając z różnorodnych wykrętaków, oraz jakie narzędzia i techniki są najbardziej efektywne w tej dziedzinie.
18 June 2024, Partnerstwo,
Kontenery Zielona Góra – gdzie wynająć?
Kontenery na odpady są niezwykle przydatne w wielu sytuacjach – od remontów i budów, po duże porządki czy likwidacje mieszkań. Wynajem kontenerów w Zielonej Górze stał się popularnym rozwiązaniem dla osób prywatnych, firm budowlanych oraz deweloperów. Gdzie jednak można znaleźć taką usługę? Jakie korzyści niesie za sobą wynajem kontenera? Ile to kosztuje? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule.
18 June 2024, Partnerstwo,
Worki treningowe stojące – który wybrać?
Wybór odpowiedniego sprzętu treningowego to klucz do efektywnego i bezpiecznego treningu. Jednym z popularniejszych akcesoriów do ćwiczeń są worki treningowe stojące. Idealne zarówno do boksu, jak i MMA, pozwalają na wszechstronny rozwój umiejętności oraz poprawę kondycji. Jak jednak wybrać odpowiedni model? Przyjrzyjmy się różnym aspektom, na które warto zwrócić uwagę.
17 June 2024, Partnerstwo,
Międzynarodowy Festiwal Letnich Koncertów Organowych – koncert inauguracyjny
Zarząd Powiatu Legnickiego serdecznie zaprasza Państwa na Koncert Inauguracyjny Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych, który odbędzie się 23.06. 2024 r. o godz. 19.15 w Kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Chojnowie.
17 June 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Za nami Dni Chojnowa 2024

Dni Chojnowa 2024 rozpoczęły się od tradycyjnego barwnego korowodu, który w tym roku odbywał się pod hasłem „Unia – 20 lat”, z okazji obchodzonego 20-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.