Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Latest newsletters


Current events

24 September 2022, admin, All comments: 0
Kolejny chojnowski zawodnik wystartuje na Mistrzostwach Polski
W dziale sportowym powracamy do tematu lokalnego boksu. Okazje są dwie: Zbliżające się Mistrzostwa Polski z udziałem chojnowskiego zawodnika oraz zebranie sprawozdawcze Dolnośląskiego Okręgowego Związku Bokserskiego, którego gospodarzem dzisiaj było nasze miasto.
23 September 2022, admin, All comments: 0
Festyn charytatywny dla Piotra
W najbliższą niedzielę w Pizzerii Alvaro odbędzie się kolejny festyn charytatywny. Tym razem pieniądze zbierane będą na rzecz Piotra walczącego z guzem mózgu.
23 September 2022, admin, All comments: 0
Sportowy piątek w Trójce [ZDJĘCIA]
Na zakończenie tygodnia w Szkole Podstawowej nr 3 zorganizowane zostały zawody w biegach przełajowych. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
23 September 2022, admin, All comments: 0
Chojnowscy uczniowie wzięli udział w Biegu Orląt [ZDJĘCIA]
Na Stadionie Miejskim oraz w sąsiednim parku odbył się dzisiaj Bieg Orląt. Wydarzenie skierowane zostało do uczniów w wieku 9 lat w chojnowskich szkół podstawowych. Zobacz zdjęcia z biegu.
22 September 2022, admin, All comments: 0
V Gala Stypendiów Wójta Gminy Chojnów. Zobacz zdjęcia
W Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Rokitkach odbyła się dzisiaj piąta Gala Stypendiów Wójta Gminy Chojnów. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
22 September 2022, Partnerstwo, All comments: 0
Repertuar Kina Helios w Legnicy (23.09-29.09)
Zobacz repertuar legnickiego Kina Helios, obowiązujący od 23 do 29 września.
22 September 2022, admin, All comments: 0
Chojnowscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o handel narkotykami
Chojnowscy policjanci zatrzymali 22-letnią kobietę, podejrzaną o posiadanie narkotyków oraz handel nimi. Funkcjonariusze podczas przeszukania mieszkania należącego do zatrzymanej zabezpieczyli narkotyki i sprzęt do ich porcjowania. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
22 September 2022, admin,
[WYNIKI KONKURSU] Wygraj bilety na film Avatar
Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie. Do wygrania są podwójne wejściówki na piątkowe seanse filmu "Avatar" w legnickim kinie Helios. Oczekujemy jedynie odpowiedzi na proste pytanie.
22 September 2022, Partnerstwo,
Bartosz Fogt AcousitcDuo ponownie w Record Pub [ZAPOWIEDŹ]
Chojnowski Record Pub zaprasza na kolejny koncert duetu Bartosz Fogt AcousticDuo, który odbędzie się 24 września. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!
21 September 2022, Partnerstwo, All comments: 0
Finały castingu Zostań Twarzą Cuprum Arena
W ostatni weekend, w Galerii Cuprum Arena odbyły się finały castingu „Zostań Twarzą Cuprum Arena”. Jest to już czwarta edycja castingu, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród osób, które marzą o karierze modelki, modela lub po prostu chciałyby wziąć udział w kampanii reklamowej galerii Cuprum Arena i zobaczyć siebie na bilbordzie, You Tubie, albo plakacie.
21 September 2022, admin, All comments: 0
Muzeum zaprasza na prezentację Dźwiękowej Mapy Chojnowa
Muzeum Regionalne zaprasza na prezentację Dźwiękowej Mapy Chojnowa. Wydarzeniu towarzyszyć będzie koncert Michała Zygmunta Odra Sound Design.