Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Aktualne wydarzenia

14 marzec 2024, Helios Legnica,
Repertuar kina Helios + KONKURS

Prezentujemy repertuar kina HELIOS w Legnicy. Ważny od 15 do 21 marca.

13 marzec 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kierowca bez prawa jazdy przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 70 km/h
25-letniemu mieszkańcowi gminy Chojnów, który pomimo sądowego zakazu kierował pojazdem i przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 70 km/h, grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
11 marzec 2024, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Kto zawalczy o mandaty radnych w gminie wiejskiej Chojnów?
Andrzej Pyrz będzie jedynym kandydatem na Wójta Gminy Chojnów. Inaczej sytuacja prezentuje się w wyborach do Rady Gminy - tutaj, w części okręgów, dojdzie do wyborczego starcia.
11 marzec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Zaproszenie na wystawę

13 marca 2024 o godz. 17.00 w MOKSiRze zostanie otwarta wystawa pn. „Madonny Kresowe”. Wystawa prezentuje siedem wyjątkowych prac, które wykonane zostały techniką mozaiki recyklingowej pod okiem Edyty Roli-Marcinowskiej.

11 marzec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Za nami Chojnowski Tydzień Kobiet

W Chojnowie zakończyło się już celebrowanie święta wszystkich pań. Tydzień Kobiet minął pod znakiem wielu wyjątkowych wydarzeń, dedykowanych mieszkankom naszego miasta. Inspirujące atrakcje zapewniły paniom wiele chwil relaksu oraz oderwania od codziennych obowiązków.

08 marzec 2024, Partnerstwo,
Jak profile elastyczne chronią pracowników i mienie w obiektach przemysłowych?
W każdym środowisku przemysłowym, takim jak magazyny czy zakłady produkcyjne, priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa pracowników oraz ochrona mienia. Choć można zainwestować w zaawansowane systemy telemetryczne i złożone struktury organizacyjne, często proste rozwiązania okazują się równie skuteczne. Jednym z nich są elastyczne profile ochronne – niezawodne zabezpieczenie krawędzi, które znacząco minimalizuje ryzyko urazów i uszkodzeń.
08 marzec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców

Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz burmistrz Chojnowa zapraszają do udziału w bezpłatnym spotkaniu dla przedsiębiorców chcących rozwijać swój biznes lub inwestować w regionie.

08 marzec 2024, Urząd Miejski w Chojnowie,
Życzenia z okazji Dnia KobietŻyczenia z okazji Dnia Kobiet od Burmistrza Jana Serkiesa oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Jana Skowrońskiego.
08 marzec 2024, Galeria Piastów w Legnicy,
Prezenty na Dzień Kobiet w Galerii Piastów!Z okazji święta wszystkich Pań Galeria Piastów znów ma dla nich wyjątkowe prezenty. Dlaczego wyjątkowe? Bo na pewno trafione.
06 marzec 2024, Piotr Misikiewicz, Wszystkich komentarzy: 0
Odjazd w RokitkachCzy do Rokitek wróciło rockowe granie? Kto wie, czy odpowiedź padła po 30 latach – 2 marca 2o24r.
06 marzec 2024, Chojnowska Drużyna Strzelecka, Wszystkich komentarzy: 4
Strzelcy z Chojnowskiej Drużyny Strzeleckiej pobiegli i zwyciężyli
W niedzielę 3 marca 2024 r. odbyła się kolejna edycja największego Biegu pamięci w Polsce „Tropem Wilczym”. W Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Polkowicach pobiegli także Strzelcy z Chojnowskiej Drużyny Strzeleckiej. Strzelców pobiegło 14 i wszyscy dotarli do mety. Na honorowym dystansie 1963m wystartowało 47 uczestników. Jako pierwszy linię mety przekroczył Jakub Kamoń z Chojnowskiej Drużyny Strzeleckiej.