Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Aktualne wydarzenia

27 październik 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policja zapowiada akcję Znicz
Przed nami Uroczystość Wszystkich Świętych, co łączy się ze wzmożonym ruchem w okolicach cmentarzy. Już w rozpoczynający się weekend należy spodziewać się większej liczby policjantów na drogach powiatu legnickiego których zadaniem będzie czuwanie nad bezpieczeństwem osób podróżujących i odwiedzających miejsca spoczynku swoich bliskich.
25 październik 2023, Partnerstwo,
Transformacja Biznesu: Przyszłość Przedsiębiorczości
W obliczu ciągle zmieniającej się dynamiki rynkowej, firmy muszą zrozumieć i przystosować się do nowych realiów biznesowych, aby pozostać konkurencyjne. Przyjęcie procesu transformacji biznesu jest obecnie nie tylko opcją, ale koniecznością dla firm, które chcą przetrwać i odnieść sukces. Wtedy pojawia się pytanie: Jak zarządzać zmianą w firmie?
24 październik 2023, Partnerstwo,
Jak zadbać o zdrowie podczas uprawiania sportu? Sprawdź, co warto wiedzieć
Uprawianie sportu to nie tylko świetny sposób na poprawę kondycji i samopoczucia, ale także okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Aby cieszyć się korzyściami aktywności, ważne jest, aby robić to z głową. Oto przydatne porady.
24 październik 2023, Partnerstwo,
Mini Mistrzostwa Świata Maluchów! Zapraszamy na sportowe zmagania piłkarskie w Galerii Piastów
Już w sobotę, 28 października, w godzinach 11.00-17.00 na specjalnie przygotowanym boisku rozegramy turnieje piłkarskie dla dzieci do lat 10.
24 październik 2023, Starostwo Powiatowe,
Międzynarodowy Festiwal Letnich Koncertów Organowych – koncert finałowy
Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w koncercie finałowym Międzynarodowego Festiwalu Letnich Koncertów Organowych w Powiecie Legnickim, który odbędzie się 29 października o godz. 18.30 w Kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Chojnowie.
23 październik 2023, MB PROMOTIONS,
MB Boxing Night XVII – Bloody Friday - Legnica, 27.10.2023
Grupa MB PROMOTIONS powraca i zorganizuje galę boksu zawodowego już po raz siedemnasty. Tym razem kibice czołowych, polskich pięściarzy oglądać będą na ringu w Legnicy.
20 październik 2023, Partnerstwo,
Świętuj z nami 17. urodziny i zasmakuj w Galerii Piastów!
Z okazji jubileuszu centrum, Galeria Piastów przygotowała dla swoich klientów smakowitą akcję promocyjną.
20 październik 2023, admin2, Wszystkich komentarzy: 0
Przysięga wojskowa w Chojnowie – zapraszamy!
Uroczystości przysięgi towarzyszyć będą pokazy sprzętu wojskowego i punkty promocyjneinformujące o warunkach służby i zasadach naboru do dobrowolnej i zawodowej służbywojskowej.
19 październik 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Trudne warunki dla kierowców
Wraz z jesienią nadeszły poranne gęste mgły. Lokalna policja apeluje - w tych trudnych warunkach należy pamiętać, przede wszystkim o tym, by być widocznym dla innych.
18 październik 2023, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kolejna zbiórka elektrośmieci w gminie Chojnów
Od 23 października na terenie gminy wiejskiej Chojnów trwać będzie zbiórka elektrośmieci. Niepotrzebny sprzęt oddać będzie można w każdej miejscowości.
18 październik 2023, Urząd Miejski w Chojnowie,
Chojnów świętował Dzień Edukacji Narodowej

Władze miasta pielęgnując tę tradycję, co roku zapraszają pracowników chojnowskich szkół, przedszkoli i żłobka – dyrekcje, pedagogów, personel administracji i obsługi oraz pracowników emerytowanych na wspólne spotkanie. Tradycją jest też, że tego dnia burmistrz honoruje wyróżniających się nauczycieli nagrodami.