Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Aktualne wydarzenia

07 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Krystyna Czapska z tytułem Zasłużona dla miasta Chojnowa
Chojnowscy radni po raz trzeci w tym roku zebrali się, by przyznać tytuł "Zasłużony dla miasta Chojnowa". Tym razem w ten sposób uhonorowana została wieloletnia radna Krystyna Czapska.
07 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Prace plastyczne uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Galerii Młodych
Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła mieszkańców Chojnowa do Galerii Młodych na wystawę prac pt. „Galeria SP 4. Kolorem po oczach”.
06 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Weekend w chojnowskim kinie
Zobacz jakie filmy zostaną zaprezentowane w najbliższy weekend w chojnowskim kinie Kultura.
06 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przedszkole Miejskie nr 1 zaprasza na Święto Pieczonego Ziemniaka
Dyrektor, Pracownicy oraz Rada Rodziców Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie zapraszają na Święto Pieczonego Ziemniaka.
06 październik 2022, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
The Twisters zagra w Jubilatce [ZAPOWIEDŹ]
Przed nami kolejny blues-rockowy wieczór w Jubilatce. Tym razem usłyszeć będziemy mogli zespół The Twisters z sąsiedniego Bolesławca.
06 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Starostwo: Powiat przygotowany do dystrybucji tabletek ze stabilnym jodem
Powiat legnicki jest przygotowany do dystrybucji tabletek ze stabilnym jodem. Starostwo publikuje listę punktów, gdzie w przypadku zagrożenia wydawane będą tabletki.
06 październik 2022, Partnerstwo,
Zbuduj markę odporną na kryzys. Pozyskiwanie klientów online jest dalej możliwe!
Sytuacja na rynku gospodarczym jest coraz trudniejsza. Rosnący poziom konkurencji, najwyższa od wielu lat inflacja bądź pogłębiający się kryzys stanowią czynniki, które bez wątpienia nie ułatwiają życia przedsiębiorcy. Takich aspektów mogłeś nie uwzględnić w swoim biznesplanie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby spróbować stawić czoła ciężkiej sytuacji. Złożenie broni nie wchodzi w rachubę? Doskonale! Spójrz na zalety kampanii reklamowej Google Ads i bardzo efektywnym marketingiem odpowiedz na aktualną sytuację w branży!
05 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
[WYNIKI KONKURSU] Wygraj bilety na film Ania
Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie. Do wygrania są podwójne wejściówki na piątkowe seanse filmu "Ania" w legnickim kinie Helios. Oczekujemy jedynie odpowiedzi na proste pytanie.
05 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zmiany na podwórku SP3
Otoczenie Szkoły Podstawowej nr 3 ciągle się zmienia. Uczniowie od kilku dni mogą korzystać z nowego placu,na którym postawiono stoły do różnych gier.
05 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zobaczyli z bliska pracę policjantów
Zazwyczaj to funkcjonariusze chojnowskiej policji goszczą w przedszkolach z lekcjami o bezpieczeństwie - tym razem to dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 odwiedziły policjantów w miejscu ich pracy. W trakcie wizyty najmłodsi zwiedzili budynek komisariatu, zobaczyli z bliska jak pracują policjanci, mieli okazję usiąść w radiowozie i przyjrzeć się z bliska, jaki sprzęt pobierają policjanci do służby oraz posłuchać opowiadania funkcjonariuszy na temat bezpieczeństwa.
05 październik 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 16
Urząd Gminy publikuje listę punktów dystrybucji jodku potasu
Ataki na Zaporoską Elektrownię Jądrową w tym momencie nie stwarzają bezpośredniego zagrożenia dla mieszkańców Polski - informuje Państwowa Agencja Atomistyki - należy jednak być przygotowanym na każdą ewentualność. Urząd Gminy w odpowiedzi na zalecenia władz centralnych przekazuje do publicznej wiadomości listę punktów dystrybucji jodku potasu.