Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Ostatnie gazetki

Aktualne wydarzenia

08 kwiecień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Narodowa Kapela Bandurzystów Ukrainy z Kijowa wystąpiła w Chojnowie [ZDJĘCIA]
Takie koncerty w Chojnowie nie zdarzają się często! W sali widowiskowej Domu Kultury wystąpiła Narodowa Kapela Bandurzystów Ukrainy z Kijowa. Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia.
07 kwiecień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Weekend w chojnowskim kinie
Zobacz jakie filmy zostaną zaprezentowane w najbliższy piątek i weekend w chojnowskim kinie Kultura.
07 kwiecień 2022, Collegium Witelona, Wszystkich komentarzy: 0
Dni Otwartych Drzwi w Collegium Witelona
6 kwietnia, w Collegium Witelona Uczelni Państwowej, rozpoczęły się Wirtualne Dni Otwartych Drzwi. Bez wychodzenia z domu można obejrzeć m.in. nowocześnie wyposażone sale wykładowe, pracownie czy laboratoria legnickiej uczelni.
07 kwiecień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Silny wiatr. Możliwe burze
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega mieszkańców powiatu legnickiego przed silnym wiatrem. Miejscami mogą wystąpić także burze.
07 kwiecień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Punk Rock Live XI - koncert charytatywny dla Ukrainy
9 kwietnia w chojnowskiej Kawiarni Jubilatka odbędzie się jedenasta edycja Punk Rock Live. W koncercie charytatywnym dla Ukrainy wystąpią: Polish Fiction, Hippie Slutz oraz Anti Humans.
06 kwiecień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bezpłatne pociągi dla uchodźców. Oferta biletów zerowych przełużona do końca kwietnia
Koleje Dolnośląskie przedłużyły o kolejny miesiąc ofertę tzw. "biletów zerowych", wprowadzoną tuż po wybuchu wojny na Ukrainie. Celem jest zapewnienie uchodźcom bezpłatnej możliwość przejazdów pociągami.
06 kwiecień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rekrutacja do chojnowskich szkół. Placówki czekają na potwierdzenia woli przyjęcia dziecka
Od 1 do 22 marca można było składać wnioski o przyjęcie do I klasy w chojnowskich szkołach podstawowych. 31 marca do publicznej wiadomości podane zostały listy kandydatów zakwalifikowanych - teraz szkoły czekają na potwierdzenie woli przyjęcia do klasy I.
06 kwiecień 2022, admin,
[WYNIKI KONKURSU] Wygraj bilety na film "Morbius"
Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie. Tym razem do wygrania są podwójne wejściówki na piątkowe seanse filmu "Morbius" w legnickim kinie Helios. Oczekujemy jedynie odpowiedzi na proste pytanie.
06 kwiecień 2022, Partnerstwo,
Helios zaprasza w świat magii… i nie tylko!
Kwietniowa aura zaskoczyła wszystkich, bez wyjątku. Na szczęście filmowe emocje rozgrzeją widzów kin Helios. Najgorętsza z premier tygodnia przeniesie ich do świata magii, inna nowość - do uniwersum Marvela. Najmłodsi będą mieli szansę zaprzyjaźnienia się z gigantyczną pandą i wielkanocnym zającem. Natomiast cykliczne spotkania Heliosa pozwolą kinomanom przenieść się wraz bohaterami filmów na słoneczne plaże Grecji lub do Tybetu. Gorąco zrobi się również podczas ćwierćfinałów Champion’s League.
05 kwiecień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
MOKSiR zaprasza na Chojnowski Piknik Biegowy. Trwają zapisy
Miejski Ośrodek, Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza na Chojnowski Piknik Biegowy w Parku Piastowskim. Wydarzenie zostanie zorganizowane z okazji Narodowego Święta Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.
05 kwiecień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w Chojnowie. Prelekcja w Domu Schrama
We wrześniu i październiku w Miejskiej Bibliotece Publicznej prezentowana była wystawa "Kolory duszy", na którą składały się prace Aleksandry Sikorskiej z Góry. Jesienną ekspozycję dopełniło dzisiejsze spotkanie z dr. Dominikiem Sikorskim - ojcem Aleksandry, który opowiadał o autyzmie i codziennym życiu z autystycznym dzieckiem.