Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Ostatnie gazetki

Aktualne wydarzenia

21 kwiecień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Kwietniowe posiedzenia Rady Miejskiej i Rady Gminy
Przed nami kwietniowe posiedzenia Rady Miejskiej oraz Rady Gminy. Zobacz proponowany porządek obrad.
21 kwiecień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Po świątecznej przerwie wraca chojnowskie kino
Po świątecznej przerwie powraca chojnowskie kino. Zobacz jakie filmy zostaną zaprezentowane w najbliższy piątek i weekend...
20 kwiecień 2022, admin,
[KONKURS] Odpowiedz na proste pytanie i wygraj bilety do kina
Zapraszamy do udziału w naszym kolejnym konkursie. Do wygrania są podwójne wejściówki na piątkowe seanse filmu "Wszystko wszędzie naraz" w legnickim kinie Helios. Oczekujemy jedynie odpowiedzi na proste pytanie.
20 kwiecień 2022, Partnerstwo,
Mocne uderzenie filmowe w sieci kin Helios!
Świąteczna gorączka już za nami, a więc to idealny czas, aby wybrać się do kina Helios, gdzie już od piątku widzowie znajdą konkretną porcję rozrywki. Wśród piątkowych premier znajdą się trzy bardzo mocne i wyczekiwane filmy, które ucieszą kinomanów w różnym wieku. Oprócz premier na widzów czekać będzie wiele nowości repertuarowych oraz cykliczne spotkania Heliosa z fanami polskiego kina, z milusińskimi na niedzielnych porankach oraz zagorzałymi sympatykami piłki nożnej podczas rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA.
20 kwiecień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nowy sprzęt do rehabilitacji w Chojnowie. Jego zakup sfinansował chojnowski samorząd
Od dziś pacjenci Gabinetu Fizjoterapii zlokalizowanego przy ul. Szpitalnej 6 mogą korzystać z nowego urządzenia Fisiotek HP 2, do ćwiczeń biernych kończyny górnej. Zakup urządzenia w kwocie 45 tys. złotych sfinansował chojnowski samorząd.
20 kwiecień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wzmożone kontrole prędkości na drogach powiatu legnickiego. Podsumowanie okresu świątecznego
Od wczesnych godzin porannych funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy prowadzą na terenie powiatu legnickiego działania pn. "Prędkość". Głównym celem akcji jest ograniczenie liczby zdarzeń drogowych poprzez dyscyplinowanie zwłaszcza tych kierowców, którzy nie przestrzegają przepisów w zakresie ograniczenia prędkości oraz tych, którzy w sposób rażący bagatelizują przepisy ruchu drogowego.
20 kwiecień 2022, admin,
Awaria i brak wody
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o awarii i ograniczeniach w dostępie do wody.
19 kwiecień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich w Chojnowie
Miejska Biblioteka Publiczna szykuje się na obchody Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji zaprasza dzieci i rodziców na spotkanie...
19 kwiecień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Budowa nowego oświetlenia drogowego na Paderewskiego
Na ulicy Ignacego Paderewskiego trwają prace nad budową sieci oświetlenia drogowego. Jednym z celów inwestycji jest lepsze doświetlenie przejść dla pieszych i tym samym poprawa bezpieczeństwa na jednej z głównych ulic Chojnowa.
19 kwiecień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Oszuści podszywają się pod firmy i instytucje. Próbują wyłudzić wrażliwe dane
Rośnie liczba ofiar spoofingu - najbardziej popularnej metody używanej przez oszustów, którzy podszywają się pod firmy i instytucje próbując wyłudzić wrażliwe dane. Lokalna policja apeluje, aby pod żadnym pozorem nie przekazywać numerów kont bankowych i kart bankomatowych...
18 kwiecień 2022, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Chodnik nie dla rowerzystów. Policja przypomina zasady przed sezonem rowerowym
Wraz z nadejściem wiosny rusza sezon rowerowy. Lokalna policja apeluje do rowerzystów o prawidłowe korzystanie z dróg i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, bezpiecznego poruszania się po drogach, by ograniczyć zdarzenia z ich udziałem. Łamanie przepisów prze rowerzystów jest w Chojnowie czymś nagminnym.