Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Current events

16 November 2022, Partnerstwo,
Rozpocznij własny biznes w Chojnowie!
Lubisz majsterkować i chętnie naprawiasz drobną elektronikę? Wykorzystaj swoje unikalne umiejętności i załóż własną działalność. W Chojnowie mieszka kilkanaście tysięcy mieszkańców i większość z nich posiada podatne na awarie i uszkodzenia urządzenia mobilne. Doskonale wiesz, że każda godzina bez dostępu do sprawnego smartfona jest sporym problemem. Otwórz zatem nowoczesny serwis GSM, aby mieszkańcy nie musieli podróżować do Legnicy lub Lubina, by przywrócić pełną sprawność swoim smartfonom.
15 November 2022, admin, All comments: 0
Trzeźwy Poranek. Kontrole na węzłach A4
W poniedziałek od wczesnych godzin porannych funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy sprawdzali stan trzeźwości kierujących. Mundurowi skontrolowali 1195 osób. Ujawniono dwie osoby w stanie po użyciu alkoholu.
15 November 2022, admin, All comments: 0
Przejazd kolejowy w Rokitkach będzie zamknięty
Od jutra do 21 listopada nie przejedziemy przez przejazd kolejowy na drodze wojewódzkiej nr 328 w Rokitkach.
14 November 2022, admin, All comments: 0
14 kolizji w listopadowy weekend
Lokalna policja podsumowała długi weekend. Mundurowi przeprowadzili 333 interwencje. Zatrzymanych zostało 18 sprawców na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa.
14 November 2022, admin, All comments: 0
Wieczór opowieści i pieśni o śmierci
23 listopada w Domu Kultury odbędzie się kolejny "Wieczór opowieści i pieśni o śmierci". Opowiadać i śpiewać będą: BAT - bardzo amatorski teatr, Nóżki w herbacie, RoZkwity oraz ZaŚwiaty.
14 November 2022, admin, All comments: 0
1718,18 km - pierwszy oficjalny rekord Chojnowa w ilości przebiegniętych kilometrów
W piątek o godzinie 11:00 na chojnowskim Stadionie Miejskim rozpoczął się 24-godzinny stadionowy bieg ultra. Suma przebiegniętych kilometrów stała się pierwszym oficjalnym rekordem Chojnowa.
14 November 2022, admin, All comments: 0
Zespół Pieśni i Tańca Legnica w Narodowe Święto Niepodległości [ZDJĘCIA]
Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Chojnowie zwieńczył występ Zespołu Pieśni i Tańca Legnica. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
13 November 2022, admin, All comments: 0
Ruszyła akcja Zima
Dolnośląscy policjanci rozpoczęli działania w ramach akcji "Zima" i apelują - Nie bądźmy obojętni wspólnie nieśmy pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.
11 November 2022, admin, All comments: 0
11.11: Patriotom w hołdzie - spotkanie pod obeliskiem i koncert w Domu Schrama [ZDJĘCIA]
Pod obeliskiem na ulicy Chmielnej odbyła się oficjalna część obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Wkrótce potem w sąsiednim Domu Schrama rozpoczął się koncert przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 4. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.
11 November 2022, admin, All comments: 0
11.11: 24-godzinne bieganie na stadionie i hymn na Rynku [ZDJĘCIA]
O godzinie 11:00 Chojnów rozpoczął obchody Narodowego Święta Niepodległości. Na Stadionie Miejskim ruszył 24-godzinny bieg ultra, kilkadziesiąt minut później mieszkańcy grodu nad Skorą odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego na chojnowskim Rynku.
10 November 2022, Szkoła Podstawowa nr 4,
SP4news: Ku chwale Ojczyzny, czyli Dzień Niepodległości w SP4!
11 listopada to nie tylko kartka z kalendarza, czy kolejne listopadowe jutro, to moment by na chwilę się zatrzymać, przemyśleć, docenić, złożyć hołd…To czas refleksji i radości zarazem, bo przecież świętujemy wolność, czyli najwyższą wartość dla narodu.