Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Znamy datę otwarcia „Orlika”

Autor admin
Data utworzenia: 01 marzec 2012, 14:39 Wszystkich komentarzy: 3


Znamy datę otwarcia „Orlika”

Po niecałych trzech miesiącach zimowej przerwy pragniemy wszystkich poinformować, że już za kilka dni będziemy mogli ponownie skorzystać z cieszącego się sporym zainteresowaniem kompleksu sportowego - "Orlika".

Pokopać piłkę na chojnowskim „Orliku” będzie można już w następną sobotę – 10 marca 2012 r. Do tego czasu na boisku trwać mają prace konserwacyjne mające przygotować miejsce po zimie do użytku.

Zimowa przerwa w dostępie do „Orlika” trwała od 15 grudnia 2011 r. i wstępnie zakończyć miała się 29 lutego. Wielu Czytelników Portalu CHOJNOW.PL wyrażało przeciw takiemu stanowi rzeczy, „głośno mówiło” co o tym sądzi.
Powoli dobiega końca czas zamkniętego „Orlika” i wszyscy chętni będą mogli skorzystać z kompleksu. Mamy nadzieję, że ten temat dostarczać będzie już tylko pozytywnych emocji związanych z poczynaniami sportowymi mieszkańców Chojnowa.

Od 10 marca 2012 r. zapraszamy do korzystania z „Orlika”!


Źródło: SP4


Komentarze

No to już czas rozpocząć podchody aby się załapać. Pewnie skończy się jak zawsze, znając życie większość terminów jest już rozdysponowana.
zgłoś komentarz
Jak wyglądają zapisy. Czy ktoś wie jak można zarezerwować termin? Czy o to już po fakcie?
zgłoś komentarz
Dużo wcześniej powinna zostać zamieszczona jakaś informacja dotycząca możliwych terminów rezerwacji wstępu na boisko, numer osoby kontaktowej oraz ewentualny grafik. Pozwoliłoby to jakoś zoorganizować tak dobrze ppzygotowany kompleks sportowy.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.