Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zabawa Karnawałowa w Zamienicach

Autor admin
Data utworzenia: 23 luty 2012, 13:02 Wszystkich komentarzy: 0


Zabawa Karnawałowa w Zamienicach

Jeszcze do wczoraj, w związku ze zbliżającym się Wielkim Postem, zabawy karnawałowe były jak najbardziej wskazane. Naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Zamienic wyszedł Sołtys – Jan Wiszniowski oraz Rada Sołecka organizując bal z tej okazji.

W poprzednią sobotę w Zamienicach ciężko było trafić na osobę, która miała na sobie codzienny strój. Piraci, policjanci, ksiądz, siostra zakonna czy wiking – takie osobistości dostrzec można było na sali, w której odbywała się Zabawa Karnawałowa. Jak zresztą widać na zdjęciach wszyscy doskonale się bawili w pełni wykorzystując ostatnie dni swobody.

Przybyłym gościom przygrywał Radny Powiatu – Mikołaj Bidnyk, który swój czas w pełni bezpłatnie postanowił przeznaczyć na umilanie zabawy mieszkańcom Zamienic.


Sołtys i Rada Sołecka serdecznie dziękują współorganizatorom oraz panu Mikołajowi Bidnykowi, za wspaniałą oprawę muzyczną zabawy.

Dzięki zebranym funduszom udało się zakupić czajniki, termosy do kuchni, środki czyszczące, oraz - przede wszystkim - wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający! Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy "dołożyli" się do zakupów.


Zapraszamy do oglądania zdjęć, z których aż tętni dobra zabawa!

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.