Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kolejne sukcesy Champion Chojnów na zawodach we Wrocławiu

Autor Arkadiusz Lewandowski
Data utworzenia: 10 październik 2011, 10:14 Wszystkich komentarzy: 0


Kolejne sukcesy Champion Chojnów na zawodach we WrocławiuW ostatnią sobotę odbyły się zawody bokserskie we Wrocławiu. Impreza zorganizowana była w obiekcie Gwardii Wrocław. Nasi zawodnicy oczywiście byli obecni na miejscu. Chojnów reprezentowali:
1. Oskar Łużny
2. Dawid Woźniak
3. Kacper Harkawy
4. Kamil Mroczkowski

Wszyscy chojnowscy reprezentanci wygrali swoje walki. Dodatkowo Dawid i Kamil zwyciężyli przed czasem, pomimo faktu iż boksowali ze starszymi rywalami.
Ponadto czterech zawodników Champion Chojnów dostało powołanie na konsultacje do kadry dolnego śląska. Jest to olbrzymi sukces, gdyż powołuje się jedynie 11 osób z czego 4 to reprezentanci naszego miasta.

Już w najbliższą sobotę kolejny sprawdzian przez grupą Champion Chojnów. Tym razem odbędą się zawody międzynarodowe w Świdnicy. Nasze miasto reprezentować będą:
1. Łukasz Niemczyk
2. Mateusz Niemczyk
3. Jakub Czapski - waga ciężka

Dwóch pierwszych zawodników na zawody przyjeżdża specjalnie ze Szczecina, gdzie uczą się w jedynej w Polsce szkole bokserskiej. Bracia cały czas reprezentują barwy Champion Chojnów.
Grupa Champion Chojnów na bieżąco wspomagana jest przez firmę Wojcieszowianka, Starostwo Powiatowe oraz korzysta z pomocy Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.