Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Mirosław Dragan nowym szkoleniowcem Czarnych Rokitki

Autor Maciek
Data utworzenia: 02 kwiecień 2014, 09:33 Wszystkich komentarzy: 0


Mirosław Dragan nowym szkoleniowcem Czarnych Rokitki

W ostatnim czasie Czarni Rokitki nie zachwycają swoją skutecznością. Choć sama gra na boisku wygląda dobrze ciągle brakuje jednak wykończenia akcji bramkami. Sytuacja w lidze zrobiła się dramatyczna, gdyż piłkarze z naszej gminy zajmują ostatnią pozycję z dorobkiem 15 punktów. Do bezpiecznego miejsca tracimy już 4 oczka. Władzie klubu wspólnie z byłym szkoleniowcem Mirosławem Zieleniem podjęły decyzję o pojawieniu się nowego trenera. W zespole w dniu dzisiejszym pojawi się Mirosław Dragan, któremu postawiono jeden cel – utrzymać się w okręgówce.

- W ostatnich dniach zastanawialiśmy się co zrobić, aby ta drużyna zaczęła znowu funkcjonować jak trzeba. Wspólnie z Mirosławem Zieleniem podjęliśmy tą decyzję o zmianie trenera. Zrobiliśmy to dla dobra klubu, bo sytuacja zrobiła się trudna. Potrzebujemy wzmocnić morale i wzbudzić w zawodnikach chęć walki. Wczoraj odbyły się ostatnie zajęcia pod przewodnictwem trenera Zielenia. Zarówno zawodnicy jak i szkoleniowiec podziękowali sobie za współpracę i dotychczasowe sukcesy. Dziś obędzie się pierwszy trening pod „okiem” Mirosława Dragana. Mam nadzieję, że poprawimy nasze notowanie w lidze w najbliższym czasie – podsumował Bogdan Styrkowiec.

Na pewno nie będzie łatwo. Już w najbliższy weekend Czarni rozegrają wyjazdowy mecz z Iskrą Kochlice, która znakomicie radzi sobie w lidze. Liczymy na dobry występ i zdobycie cennych punktów.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.