Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

"...Czeka nas znowu szybkie skażenie wody"

Autor admin
Data utworzenia: 26 sierpień 2011, 09:02 Wszystkich komentarzy: 1


"...Czeka nas znowu szybkie skażenie wody"
  Administracja portalu otrzymała e-mail z informacją o ponownym zagrożeniu skażenia wody pitnej w Chojnowie. Jest to apel jednego z wielu zaniepokojonych mieszkańców Chojnowa. "Witam, tak z ciekawości może ktoś z państwa by się tym zajął..." Prosimy o zapoznanie się z treścią umieszczoną poniżej.

cyt."Witam, tak z ciekawości może ktoś z państwa by się tym zajął. U pani, która zanieczyszcza wodę w Michowie na stałe przesiaduje około 20 obcokrajowców - Rumuni czy coś takiego (nie mam nic przeciwko ludziom - ale nie w tym domu !!) szambo pewnie znowu pełne, na czas kontroli wyjechali oni z Chojnowa, nawet na targowisku i pod sklepami nie było ich widać z tymi kołdrami czy co oni tam sprzedają! Od 3 dni są znowu - pewnie nawet nie zameldowani - wczoraj specjalnie pojechałem sprawdzić i prawie jak co dzień przesiadują nocami pod domem i imprezują.... Potrzebna jest interwencja władz jak nie pewnie czeka nas znowu szybkie skażenie wody"

Komentarze

Informacja e-mail od zaniepokojonego mieszkańca Chojnowa została przekazana do Urzędu Miejskiego oraz Urzędu Gminy, który to jest odpowiedzialny za instalację ściekową w Michowie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.