Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Święto hip hopu w Chojnowie – Rap Melanż Vol. 4! ROZDAJEMY BILETY!

Autor admin
Data utworzenia: 15 maj 2013, 09:56 Wszystkich komentarzy: 0


Święto hip hopu w Chojnowie – Rap Melanż Vol. 4! ROZDAJEMY BILETY!

Już w najbliższą sobotę w Restauracji Duszka w Chojnowie odbędzie się wyczekiwana przez wszystkich miłośników hip hopu z naszego miasta i okolic impreza – Rap Melanż. Po raz czwarty wszyscy rap-słuchacze spotkają się pod sceną by podnieść ręce w górę i bawić przy dobrej muzyce. Gwiazdą wieczoru – o czym zapewne wszyscy doskonale wiedzą – będzie największe objawienie polskiej sceny rapowej w naszym kraju – Bisz! Mamy dla Was 3 bilety na sobotnią imprezę – zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Zanim Bisz wraz ze swoim B.O.K. Bandem wejdzie na scenę usłyszymy wielu innych zdolnych artystów. W ogródku Restauracji Duszka w Chojnowie zagrają:

  • M.W.O (Korba & Wisła) (Chw)
  • GLK & SZAFA (Chocianów)
  • MIDZ (Lubin)
  • HARY PIOTREK (Pieńsk)
  • B2B (Chw)
  • EPINEFRYNA (Chw)
  • DAEMO (Live Band)

Bilety – do piątku – nabyć można w lubińskim sklepie Rap Shop Bronx (Lubin, ul. Rynek 26/1), w Restauracji Duszka w Chojnowie (ul. Królowej Jadwigi 4) lub kontaktując się telefonicznie z organizatorem (+48 667-427-780) w cenie 15 zł. W dniu koncertu cena wzrośnie o „piątkę” i wynosić będzie 20 zł.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy 3 wejściówki na sobotnią imprezę. Aby otrzymać jedną z nich należy prawidłowo odpowiedzieć na jedno proste pytanie dotyczące gwiazdy Rap Melanż Vol. 4 i odpowiedź wysłać na adres: konkursy@chojnow.pl w treści – poza odpowiedzią – wpisując dane kontaktowe (imię, nazwisko oraz numer telefonu). Konkurs trwa do piątku (17.05.13) do godz. 12.00. Oto zadanie:

Rozwiń skrót B.O.K.


Serdecznie zapraszamy wszystkich na Rap Melanż Vol. 4!

Sobota, 18 maja 2013 r., start – godz. 17.00, ogródek Restauracji Duszka.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.