Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

„Srogie lanie” w Szklarach Dolnych – biało niebiescy wygrywają!

Autor Maciek
Data utworzenia: 28 kwiecień 2013, 23:18 Wszystkich komentarzy: 1


„Srogie lanie” w Szklarach Dolnych – biało niebiescy wygrywają!

Dziś o 14:00 KS Chojnowianka rozegrała kolejne spotkanie ligowe. Mecz wyjazdowy odbył się w Szklarach Dolnych. Biało niebiescy już w poprzednim spotkaniu pokazali, ze stać ich na wiele. Tym razem nie zabrakło skuteczności naszych piłkarzy, którzy zamknęli rywala na jego własnej połowie. Obraz gry z pierwsze i drugiej połowy był niemalże identyczny. Wychodziło wszystko od przejęcia piłki po ostatnie uderzenie, które kończyło się umieszczeniem futbolówki w siatce rywala.

W poprzedniej rundzie Szklary Dolne na chojnowskiej murawie stawiły dość duży opór naszym zawodnikom, którzy dopiero w drugie odsłonie meczu wykazali się większą skutecznością. Tym razem było zupełnie inaczej.

Bramki dla Chojnowa zdobywali: Gałaszkiewicz 2x, Rabanda, Gromala, Korniłowicz, Mihułka.

KS Chojnowianka wystąpiła w składzie: Krupa, Światłoń, Salachna, Korniłowicz, Tucholski, Jędrusiak, B.Haniecki, Rabanda, Kardela, Gałaszkiewicz, Gromala.


Komentarze

Brawo chłopaki bo widzę że zapomniano o Was , piszą tylko kiedy się nie popiszecie ale pochwalić to juz nie ma komu, nawet burmistrz nie napisze , nawet radny , nawet ksiądz , nawet hanka
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.