Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Piłkarz ekstraklasy na treningu młodzików

Autor Maciek
Data utworzenia: 04 styczeń 2013, 08:54 Wszystkich komentarzy: 0


Piłkarz ekstraklasy na treningu młodzików

Ruszyły pierwsze treningi piłkarskie KS Chojnowianka. W dniu wczorajszym grupę Młodzik na zajęciach czekała nie lada niespodzianka. Trener Piotr Seheniewicz zaprosił na trening zawodnika ekstraklasy – Łukasza Sierpinę. Jest to reprezentant Korony Kielce, który swoją piłkarską przygodę rozpoczynał w Rokitkach.

Młodzi adepci futbolu byli bardzo zadowoleni kiedy ujrzeli na zajęciach zawodnika grającego na co dzień w najwyższej klasie rozgrywek w Polsce. Łukasz czynnie uczestniczył w treningu tłumacząc chłopcom na co należy zwrócić szczególną uwagę. Zajęcia rozpoczęły się o krótkiej rozmowy w zawodnikiem ekstraklasy, potem wszyscy razem przeszli do rozgrzewki.Następnie chłopcy w dwójkach doskonalili przyjęcie i zagranie piłki wewnętrzną częścią stopy z elementem strzału. Na sam koniec treningu młodzi piłkarze wraz z Łukaszem rozegrali mecz piłkarski, który dostarczył nie lada wrażeń. Chojnowianie byli pod wrażeniem umiejętności piłkarskich zawodnika Korony Kielce.


Po zajęciach Łukasz Sierpina rozdał zawodnikom pamiątkowe plakaty oraz swoje zdjęcia z autografem. Zawodnik Korony Kielce był pod wrażeniem gry młodych piłkarzy chojnowianki, którzy nie bez powodu radzą sobie świetnie w lidze.

Tuż przed treningiem spytaliśmy Łukasza Sierpinę czy jest jakiś „złoty środek” na osiągnięcie takiego sukcesu?

Ł.S: Przede wszystkim ciężka praca i dużo wyrzeczeń są najważniejsze w drodze do osiągnięcia sukcesu. Nie jest jednak łatwo, czasami trzeba mieć trochę szczęścia. Sam rozpoczynałem moją przygodę w Czarnych Rokitki, jednak główny przełom mojej kariery nastąpił kiedy przeszedłem do Górnika Polkowice.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.