Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Złoty i brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików dla Champion Powiat Legnicki

Autor Maciek
Data utworzenia: 04 grudzień 2012, 08:34 Wszystkich komentarzy: 8


Złoty i brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików dla Champion Powiat Legnicki

Finał I Mistrzostw Polski Młodzików został rozstrzygnięty w miniony weekend. Impreza im. Pawła Szyldy została rozegrana w Poznaniu w dniach 30.11-02.12.2012r. Rywalizacja między młodymi bokserami wyłoniła spośród 64 zawodników z 43 klubów zwycięzców w poszczególnych kategoriach wagowych.

Również podopieczni Arkadiusza Lewandowskiego mieli swój udział w tej imprezie. Dwóch wychowanków klubu Champion Powiat Legnicki: Kacper Harkawy oraz Norbert Woźniak wzięło udział w Mistrzostwach Polski Młodzików.


Chłopcy dzięki znakomitej postawie przeszli wcześniejsze eliminacje i awansowali do finałów. Tutaj stoczyli walki półfinałowe oraz finałowe. Kacper Harkawy znakomicie spisał się w swoim pojedynku i tym samym zdobył tytuł Mistrza Polski w swojej kategorii wagowej. Jego rywalem był Dawid Piekarski z Polonii Leszno. Nasz reprezentant startował w kategorii 41,5kg. Kacper zasługuje na wyróżnienie, gdyż pomimo przeziębienia zaprezentował się znakomicie. Był znacznie szybszy boksując precyzyjnie pokonał swojego przeciwnika. Drugim reprezentantem Champion Powiat Legnicki był Norbert Woźniak, który również wypadł bardzo dobrze. Wcześniejsze eliminacje dały mu możliwość zdobycia III miejsca Mistrzostw Polski i tym samym brązowego medalu.


Już w najbliższych dniach Kamil Mroczkowski wybiera się na bardzo duża galę bokserską do Krakowa. Impreza o nazwie „Złota Rękawica” jest bardzo prestiżowa i gości nie tylko bokserów krajowych ale także reprezentantów innych państw jak Rosja, Czechy. Cała gala odbywa się w dniach 06-08.12.2012 i jest promowana przez znanego chyba już wszystkim Mariusza Wacha. Na imprezie pojawi się prawdopodobnie Artur Szpilka.

Serdecznie gratulujemy!!!Komentarze

Gratulacje dla chłopaków i trenera.O panu Janie zero słowa,dał grosz na boks?Wołanie trenera o dostrzeżenie sukcesu trafiło do celu?
zgłoś komentarz
Coś ci sie odmieniło,że teraz chwalisz trenera?Jesteś jak chorągiewka
zgłoś komentarz
Rafał pogadamy podczas sesji zdjęciowej.
zgłoś komentarz
Beatko, czytaj ze zrozumieniem, ten artykuł nie został napisany przez p. L. Czytanie ze zrozumieniem to jednak problem wielu ludzi. Gratulacje dla chłopaków.
zgłoś komentarz
Beata,ja nic nie wiem o żadnej sesji z tobą he,he
zgłoś komentarz
Malinda wstaw zdjecia beaty1 na portalu chetnie poogladamy z kim mamy do czynienia. to jawna zacheta do fotografowania!
zgłoś komentarz
Najpierw trzeba je mieć,więc liczę,że Beatka sie do mnie zgłosi,a wtedy będzie wszystko jasne he,he.
zgłoś komentarz
Rafał to stary kawaler,problemy z dziewczynami?Rafał mam ogłosić,co mi mówiłeś na temat bokserów?Nie udwaj świętego!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.