Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Czołowe miejsca chojnowskich kolarzy podczas Mistrzostw Dolnego Śląska MTB (video)

Autor admin
Data utworzenia: 23 październik 2012, 12:10 Wszystkich komentarzy: 0


Czołowe miejsca chojnowskich kolarzy podczas Mistrzostw Dolnego Śląska MTB (video)

Drugie miejsce Alicji Gałas, czwarte i piąte odpowiednio dla Oli Baranowskiej i Sandry Traczyk, czwarte miejsce Jana Konarzewskiego, drugie miejsce zespołowo dla chłopców z Gimnazjum nr 2 oraz pierwsze dla dziewczyn z tej szkoły to największe osiągnięcia dla naszego miasta podczas Mistrzostw Dolnego Śląska w Kolarstwie Górskim MTB, które w ostatnią sobotę odbyły się w Chojnowie.

Piękna, słoneczna pogoda i trudna trasa wiodąca przez ścieżki Parku Piastowskiego czekała na ponad 300 zawodników z dolnośląskich szkół. Rywalizacja była zacięta, wszyscy walczyli o jak najlepszy start, by w razie braku sukcesu indywidualnego wywalczyć cenne punkty dla drużyny.


Nagrody przyznawane były nie tylko za miejsca na podium, lecz również kolejne trzy w przypadku startów indywidualnych. Poniżej prezentujemy wyniki końcowe indywidualne i zespołowe dla nagrodzonych pozycji:


SZKOŁY PODSTAWOWE

Dziewczęta:

  1. Pastuszek Paulina, SP Jaworzyna Śl.
  2. Gałas Alicja, SP 3 Chojnów
  3. Tonder Sara, Sp Jaworzyna Śl.
  4. Szczecińska Matylda, SP 46 Wrocław
  5. Różnicka Daria, SP Dzikowiec
  6. Pastuszek Kamila, SP Jaworzyna Śl.

Chłopcy:

  1. Poniatowski Daniel, SP 3 Nowa Ruda
  2. Płaza Krystian, SP 7 Lubin
  3. Dziewa Jakub, SP Bardo
  4. Smereczniak Bartosz, SP Jaworzyna Śl.
  5. Pawłowicz Bruno, SP 3 Jelenia Góra
  6. Bieliński Jakub, SP Jaworzyna Śl.

Dziewczęta drużynowo:

  1. ZS Stare Bogaczowice
  2. SP Jaworzyna Śląska
  3. SSP 72 Wrocław

Chłopcy drużynowo:

  1. SP Jaworzyna Śląska
  2. SSP 72 Wrocław
  3. SP 1 Szklarska Poręba


SZKOŁY GIMNAZJALNE

Dziewczęta:

  1. Piotrowska Patrycja, GM 13 Wałbrzych
  2. Przęzak Dorota, GM 1 Dzierżoniów
  3. Wyrzucka Kinga, GM 2 Bielawa
  4. Baranowska Aleksandra, GM 2 Chojnów
  5. Traczyk Sandra, GM 2 Chojnów
  6. Piwowarska Angelika, ZS Stare Bogaczowice

Chłopcy:

  1. Helta Filip, GM 1 Boguszów-Gorce
  2. Juszczak Łukasz, PGM Przyłęk
  3. Skibiński Krzysztof, ZS Stare Bogaczowice
  4. Konarzewski Jan, GM 2 Chojnów
  5. Kaleta Patryk, GM 2 Lubań
  6. Górski Adrian, GM 3 Lubań

Dziewczęta drużynowo:

  1. GM 2 Chojnów
  2. ZS Stare Bogaczowice
  3. GM 1 Dzierżoniów

Chłopcy drużynowo:

  1. PGM Przyłęk
  2. GM 2 Chojnów
  3. ZS Stare Bogaczowice


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Dziewczęta:

  1. Podgórska Aleksandra, I LO Dzierżonióa.
  2. Cierluk Karolina, ZSO 2 Jelenia Góra
  3. Wesołowska Marta, LO III Wrocław
  4. Wolska Karolina, II LO Wałbrzych
  5. Niemiec Dominika, ZSO Kamienne Góra
  6. Łacińska Alicja

Chłopcy:

  1. Kawalec Paweł, X LO Wrocław
  2. Czapla Michał, IV LO Wałbrzych
  3. Mickiewicz Tomasz, ZSO Bielawa
  4. Iwański Bartłomiej, ZSA Kłodzko
  5. Handl Kamil, ZSA Kłodzko
  6. Szymczuk Łukasz, II LO Wałbrzych

Dziewczęta zespołowo:

  1. II LO Wałbrzych
  2. IV LO Wałbrzych
  3. ZSP KZL Lubań

Chłopcy zespołowo:

  1. ZSA Kłodzko
  2. II LO Wałbrzych
  3. ZSO 1 Jelenia Góra

Gratulujemy najlepszym!

hhhhhhh


Niebawem na Portalu CHOJNOW.PL zamieścimy podsumowanie sezonu kolarskiego UKK Chojnów "Oriens" MTB. Już dziś zdradzimy, że nasi zawodnicy zdobyli czołowe miejsca!



Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.