Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Mistrz Polski Strongman w Chojnowie!

Autor Maciek
Data utworzenia: 09 październik 2012, 09:19 Wszystkich komentarzy: 1


Mistrz Polski Strongman w Chojnowie!

Podczas wczorajszego treningu zawodnicy Champion Powiat Legnicki spotkali się z Tyberiuszem Kowalczykiem – słynnym strongmanem z Legnicy. Na zaproszenie trenera Arkadiusza Lewandowskiego znany sportowiec przyjechał do Chojnowia w ramach propagowania czynnego uprawiania sportu wśród młodzieży. Była to nie lada niespodzianka, kiedy Tyberiusz Kowalczyk zjawił się na salce gimnastycznej Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie. Młodzież miała możliwość rozmowy, zadawania pytań oraz uzyskania autografu od polskiego strongmana.


Tyberiusz Kowalczyk na chwilę obecną jest w trakcie przygotowań do walki MMA przeciwko Marcinowi Najmanowi. Arkadiusz Lewandowski trenuje słynnego strongmana do tej potyczki. Prawdopodobnie 8 grudnia w Londynie odbędzie się ta walka. W narożniku Tyberiusza Kowalczyka będziemy mieli sposobność zobaczyć trenera z Chojnowa. Walka transmitowana będzie przypuszczalnie w otwartym Polsacie.

Dzięki Arkadiuszowi Lewandowskiemu młodzi adepci boksu często mają możliwość spotkania się i pracy z ciekawymi ludźmi. Stosunkowo niedawno na treningu gościł trener od przygotowania fizycznego piłkarzy Zagłębia Lubin.

Już w najbliższy weekend grupa Champion Powiat Legnicki wybiera się na zawody do Świdnicy, gdzie rywalizować będzie w imprezie międzynarodowej.

Trener Arkadiusz Lewandowski podczas rozmowy podkreślił, że : "Dzięki takim ludziom jak Starosta Legnicki oraz Wójt Gminy Chojnów jest nadzieja dla polskiego boksu".


Komentarze

Widać bardzo dobry trener i organizator.Brawo panie Arku.Klub ma sukcesy,a pan Burmistrz Serkies nie wspiera bokserów,ale za to w pierwszych ławach służy do mszy co niedziele.Ciekawe ile pieniędzy przeznacza na kościół i nauczanie mitów na lekcji religii?Serkies powinieneś ustąpić!!!!!!!!!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.