Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Juniorzy Starsi wygrywają, porażki Młodzików oraz Trampkarzy!

Autor Maciek
Data utworzenia: 08 październik 2012, 10:39 Wszystkich komentarzy: 1


Juniorzy Starsi wygrywają, porażki Młodzików oraz Trampkarzy!

Miniona niedziela nie była dobrym dniem dla naszych najmłodszych grup piłkarskich. Młodziki po znakomitym starcie w okręgówce przegrali pierwsze spotkanie. Rywalem była ekipa Konfeksu Legnica, która zajmuje również wysokie miejsce w tabeli. Nasi młodzi adepci futbolu ulegli 5:1 na własnym stadionie. Wynik nie był jednak odzwierciedleniem meczu. Spotkanie mogło zakończyć się zupełnie inaczej. Nasi chłopcy mieli kilka szans na zdobycie gola. Jednak jak to w życiu bywa nie zawsze udaje się odnieść zwycięstwo.

Druga grupa młodzieżowa – Trampkarze również przegrali. Pomimo bardzo dobrej gry i strzelenia bramki jako pierwsi, nie udało się wygrać całego meczu. Piłkarze z Legnicy okazali się bardziej skuteczni i dzięki temu strzelili 4 bramki. Spotkanie zakończyło się 4:1. Mecz odbył się w dość trudnych warunkach, było chłodno i wietrznie.


Juniorzy Starsi pokonali w sobotnie przedpołudnie LZS Buczynę 4:3. Bramki zdobywali: Kacper Kołodziejczyk, Kacper Sypniewski, Dawid Niemiec, Jakub Grządkowski. Chojnowianie wzięli udany rewanż za porażkę w pierwszym meczu, który na boisku w Buczynie przegrali 5:1. Pomału ta grupa piłkarska wychodzi na prostą po kilku przegranych w pierwszych meczach.


Już za tydzień kolejne spotkania, tym razem będą to mecze wyjazdowe. Liczymy na kolejne zwycięstwa i cenne punkty.Komentarze

Please try Google before asking about Excellent Product Website 1a84_59
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.