Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kreatywne świąteczne inspiracje: wielkanocne warsztaty dla dzieci i dorosłych

Autor Urząd Miejski w Chojnowie
Data utworzenia: 24 marzec 2024, 15:33


Kreatywne świąteczne inspiracje: wielkanocne warsztaty dla dzieci i dorosłychW Chojnowie duch Wielkanocy jest już wyczuwalny, a wszystko za sprawą działalności Miejskiej Biblioteki Publicznej, która zadbała o wyjątkowe kreatywne warsztaty dla dzieci i dorosłych.

W sobotni poranek odbyły się bezpłatne warsztaty dla dzieci, w których wzięło udział 19 maluchów wraz z opiekunami.

Podczas zajęć dzieci miały okazję własnoręcznie wykonać kartki świąteczne oraz przepiękne dekoracje wielkanocne, wykorzystując iskierkę twórczej pasji. Atmosfera była napełniona entuzjazmem i zaangażowaniem, a efekty prac dzieci były zaskakująco piękne i inspirujące.

Ale to nie koniec festiwalu kreatywności! W miniony wtorek dorośli mieli swoją szansę na wyrażenie artystycznej duszy podczas warsztatów, na których tworzyli jaja wielkanocne przy użyciu techniki decoupage. Efekty tych warsztatów można obecnie podziwiać w holu biblioteki - różnorodne wielkości jaj, ozdobione misternymi wzorami, przyciągają spojrzenia i budzą podziw.

To wydarzenie jest doskonałym przykładem tego, jak lokalne instytucje mogą inspirować społeczność do twórczego działania i wspólnego świętowania. Mamy nadzieję, że ta radosna energia będzie towarzyszyć nam przez cały czas przygotowań do Wielkiej Nocy!