Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

1 października rusza szkółka pływacka Sail Swim!

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 28 wrzesień 2012, 10:40 Wszystkich komentarzy: 1


1 października rusza szkółka pływacka Sail Swim!

Szkółka pływacka Sail Swim – Jakub Jakubowski po wakacyjnej przerwie wznawia działalność na Basenie Miejskim w Chojnowie. Zapraszamy wszystkie dzieci powyżej 7 roku życia na zajęcia nauki i doskonalenia pływania!

Zajęcia będą się odbywać raz lub dwa razy w tygodniu w poniedziałki i środy o godzinie 18:00 (nauka pływania) oraz 19:00 (doskonalenie pływania).

Jako, że odbiorcami są najmłodsi, organizatorzy proponują zajęcia w formie zabaw. Jednak nie obejdzie się bez profesjonalnego sprzętu do nauki pływania. Pewnym jest, że podczas zajęć nie będzie nudy – ciekawa forma gwarantowana!


W trakcie nauki pływania do zajęć umiejętnie wplecione będą elementy ratownictwa i nurkowania, tak lubianego przez dzieci.


Niemała atrakcją są również wyjazdy na zawody, podczas których dzieci mogą wykazać się umiejętnościami oraz zdobywać nowe.


Wielu może sobie zadawać pytanie – dlaczego warto pływać? Odpowiedzi są wręcz oczywiste. Nauka pływania podczas zajęć szkółki Sail Swim uczy pracy w grupie, niezbędnej w późniejszym życiu dziecka. Spotkania uczą systematyczności, kształtują charakter i co ważne dla mniej odpornych pociech – hartują organizm. Dzięki umiejętności pływania polepsza się zdrowie, zwiększa bezpieczeństwo podczas wakacyjnych wypraw nad morze, wzrasta kondycja fizyczna. Wielu lekarzy zaleca pływanie jako sposób na poprawę i kompensację wad rozwojowych.


Jednak pływanie to również przyjemność, prosty sposób na relaks, w pojedynkę lub dla towarzystwa, coraz popularniejszy sport pozwalający poznać środowisko wodne.

Jak wyżej wspomnieliśmy – w ramach grupy Sail Swim organizowane będą zimowe obozy narciarskie oraz letnie żeglarskie. Nie wierzysz? 1 października 2012 r. ruszamy!


www.sailswim.strefa.pl
tel. 698 228 671
e-mail: sailswim@wp.pl


Komentarze

Bardzo fajna szkółka. Moje dziecko korzystało z zajęć były efekty pracy.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.