Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Przy bankomacie wyrwał kobiecie z rąk portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów

Autor admin
Data utworzenia: 15 luty 2024, 19:35 Wszystkich komentarzy: 2


Przy bankomacie wyrwał kobiecie z rąk portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów

Chojnowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który przy bankomacie wyrwał kobiecie z rąk portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów. Starty jakie spowodował swoim działaniem opiewają na kwotę ponad 6 tys. złotych.

- 10 lutego br., policjanci z Komisariatu Policji w Chojnowie otrzymali zgłoszenie, że kobieta, która wybierała pieniądze z bankomatu została okradziona. Sprawca zaatakował z zaskoczenia. Kobieta po dokonanej wypłacie pieniędzy z bankomatu i włożeniu ich do portfela została okradziona. Mężczyzna wyrwał jej portfel z całą zawartością pieniędzy oraz dokumentów i uciekł. Łączne straty jakie spowodował u pokrzywdzonej opiewają na kwotę ponad 6 tys. złotych - relacjonuje kom. Jagoda Ekiert - Chojnowscy policjanci natychmiast zajęli się tą sprawę i błyskawicznie ustalili sprawcę kradzieży. Jego zatrzymanie było tylko kwestią czasu. W miniony poniedziałek mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Komisariatu Policji w Chojnowie.

Złodziejem okazał się 29-letni mieszkaniec Chojnowa. W toku czynności policjanci odzyskali część skradzionego mienia. Mężczyzna usłyszał zarzuty - za popełnione przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

fot. KMP Legnica


Komentarze

Za jaja i na latarnie gnoja jak skruszeje to sam odpadnie.
zgłoś komentarz
Za drobne przestępstwa należy wprowadzić karę chłosty. Kolegium lub pracę społeczne nie wzbudzają refleksji nad popełnionym wykroczeniem, a nawet jeśli to szybko zostaną zapomniane natomiast parę batów będzie taki zawodnik pamiętał do końca życia.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.