Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Paranienormalni w Chojnowie – rozdajemy bilety!

Autor admin
Data utworzenia: 26 wrzesień 2012, 11:55 Wszystkich komentarzy: 0


Paranienormalni w Chojnowie – rozdajemy bilety!

W najbliższą sobotę sala widowiskowa MOKSiR pełna będzie dobrego humoru. A to za sprawą kabaretu Paranienormalni, który odwiedzi Chojnów z nowym programem „Szybcy i Śmieszni”. Zgodnie z zapowiedziami rozdajemy wejściówki na to przedstawienie. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Trudno uwolnić się od przyzwyczajeń. Zgodnie z nimi dajemy Państwu dwie możliwości na zdobycie biletu. Jedna dla miłośników serwisu Facebook, druga dla pozostałych Czytelników Portalu CHOJNOW.PL.

Facebookowcy chcąc otrzymać bilet na sobotni występ muszą polubić ten wpis oraz w komentarzu napisać swój ulubiony dowcip. Spośród wszystkich komentujących wylosujemy jednego szczęśliwca, którzy otrzyma od nas wejściówkę.

Druga opcja na otrzymanie biletu to udzielenie prawidłowej odpowiedzi na proste pytanie dotyczące kabaretu Paranienormalni. Brzmi ono:

  • W którym roku założony został kabaret Paranienormalni?

Odpowiedzi wraz z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu prosimy wysyłać na adres e-mail: konkursy@chojnow.pl w tytule wiadomości wpisując KABARET.


Na zgłoszenia w obu przypadkach czekamy do piątku do godziny 12.00. Zwycięzców wyłonimy tego samego dnia, tuż po zakończeniu konkursu.

Do dzieła!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.