Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Z Chojnowa do Gruzji: Michał Kowalczyk na Międzynarodowych Szlakach Muzycznych

Autor admin2
Data utworzenia: 06 sierpień 2023, 21:19


Z Chojnowa do Gruzji: Michał Kowalczyk na Międzynarodowych Szlakach Muzycznych

Miłość do muzyki nie zna granic. Dowodem na to jest Michał Kowalczyk, który wraz z Kingą Kasprzyk odniósł spektakularny sukces na międzynarodowej scenie muzycznej. Ich zwycięstwo podczas XV Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem” w Bochni otworzyło drzwi do niesamowitej muzycznej przygody w Gruzji.

W ubiegłym roku Michał i Kinga zdobyli Grand Prix na festiwalu w Bochni. Ten sukces zapewnił im zaproszenie do uczestnictwa w Festiwalu Iveria-Brilliant w Gruzji, który odbył się w malowniczej miejscowości Oni, położonej w regionie Racza.

Podczas dwudniowego festiwalu, który odbył się 29-30 lipca, Michał i Kinga wykonali niezwykle poruszający utwór „Dłoń”. Ich występ zdobył serca publiczności i jury, co zaowocowało pierwszym miejscem w konkursie. Tym samym festiwal w Gruzji został zwieńczony Mazurkiem Dąbrowskiego.

Festiwal Iveria-Brilliant był wydarzeniem międzynarodowym, w którym uczestniczyło 9 państw, w tym: Gruzja, Litwa, Cypr, Niemcy, Ukraina, Turcja, Azerbejdżan, Armenia i Polska. Obecność naszych reprezentantów na tym festiwalu dowodzi, że młode polskie talenty mają wiele do zaoferowania światowej publiczności i zasługują na międzynarodowe uznanie.

Dla Michała był to nie tylko wielki sukces artystyczny, ale także okazja do spotkania i wymiany doświadczeń z muzykami z innych kręgów kulturowych. Młody Mistrz Melodii godnie reprezentuje nasze miasto na coraz większych scenach.

Michał, serdecznie gratulujemy tego wyjątkowego zwycięstwa i życzymy, by Twoja melodia sukcesu wybrzmiewała coraz głośniej!