Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Gala Amicus Librorum. Podziękowania dla dyrektorów lokalnych przedszkoli i żłobka

Autor admin
Data utworzenia: 19 listopad 2022, 22:11 Wszystkich komentarzy: 0


Gala Amicus Librorum. Podziękowania dla dyrektorów lokalnych przedszkoli i żłobka

W Legnicy odbyło się spotkanie, w ramach którego przyznano honorowe tytuły "Amicus Librorum" oraz wręczono listy z podziękowaniami za współpracę z bibliotekami w powiece legnickim.

Honorowy tytuł "Amicus Librorum – Przyjaciel Biblioteki" przyznawany jest przez Kapitułę Legnickiej Biblioteki Publicznej osobom, instytucjom i organizacjom szczególnie zasłużonym dla legnickiej biblioteki i placówek w powicie legnickim. Nadanie tytułu jest wyrazem uznania i wdzięczności za bezinteresowną pomoc, wspierającą rozwój lokalnych placówek bibliotecznych.

Wśród nagrodzonych w 2022 roku znalazły się dyrektorki placówek oświatowych z terenu Chojnowa - Lucyna Setla-Bar – Dyrektor Żłobka Miejskiego "Słoneczko", Lucyna Spes – Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 1, Iwona Faluta-Borys – Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 w Chojnowie, Alina Francka – Dyrektor Klubu Malucha „Skrzat” oraz Anna Policht – Dyrektor Ochronki Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP.

W ramach wydarzenia odbyło się spotkanie autorskie z Agnieszką Cubałą, związaną z Legnicą pasjonatką historii Powstania Warszawskiego, autorką książki książki „Artyści ’44”.

fot. WP(lca.pl)Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.