Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Rozpocznij własny biznes w Chojnowie!

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 16 listopad 2022, 10:58


Rozpocznij własny biznes w Chojnowie!

Lubisz majsterkować i chętnie naprawiasz drobną elektronikę? Wykorzystaj swoje unikalne umiejętności i załóż własną działalność. W Chojnowie mieszka kilkanaście tysięcy mieszkańców i większość z nich posiada podatne na awarie i uszkodzenia urządzenia mobilne. Doskonale wiesz, że każda godzina bez dostępu do sprawnego smartfona jest sporym problemem. Otwórz zatem nowoczesny serwis GSM, aby mieszkańcy nie musieli podróżować do Legnicy lub Lubina, by przywrócić pełną sprawność swoim smartfonom.

O czym pamiętać, zakładając serwis GSM?

Zakładając punkt GSM, weź pod uwagę zmieniające się wymagania klientów. Obecnie liczy się nie tylko cena i jakość, ale i szybkość wykonanej usługi. Kluczowy jest zatem wybór dostawców. Prowadząc punkt napraw GSM, będziesz mieć bowiem do czynienia z przeróżnymi modelami i markami telefonów. Magazynowanie wymiennych podzespołów do każdego z nich jest niezwykle kosztowne. Po pierwsze taka ilość zapasu części wymiennych wymaga sporo miejsca, co znacznie zwiększa wymaganą wielkość lokalu. Po drugie tworząc zapasy, mrozisz kapitał i nie możesz być pewien, że go odzyskasz. Na szczęście decydując się na współpracę z hurtownią GSMOK (https://gsmok.pl/), możesz zamawiać niezbędne akcesoria z gwarancją, że zostaną one wysłane do Ciebie jeszcze tego samego dnia, jeśli zamówienie zostanie złożone przed godziną 16. W przypadku napraw tak niezbędnych gadżetów, jak smartfony, czas realizacji usługi jest czynnikiem decydującym w oczach Klienta. Dodatkowo dołączając do grona partnerów biznesowych GSMOK, możesz dołączyć do programu lojalnościowego i otrzymać dedykowanego opiekuna handlowego, który osobiście będzie czuwał nad terminowością wysyłki. Czeka na Ciebie również możliwość negocjacji ceny, darmowa wysyłka i atrakcyjne rabaty za staż.

Jak trafić ze swoją ofertą do klientów?

Jak już wiesz, w przypadku napraw GSM liczy się przede wszystkim czas oraz jakość usługi. Oznacza to, że jako stacjonarny, sprawdzony punkt będziesz chętniej wybierany niż oddalone od Chojnowa serwisy GSM. Zadbaj zatem o to, by kilkutysięczna społeczność miasta była świadoma, że profesjonalna pomoc jest na wyciągnięcie ręki. Załóż firmowy profil na mediach społecznościowych, dołącz do lokalnych grup oraz oczywiście załóż własną stronę www, oraz profil firmy w Google. Dzięki temu każdy z uszkodzonym wyświetlaczem lub mikrofonem, zepsutym wejściem Jack lub niesprawną baterią wpisując zapytanie w wyszukiwarce, od razu trafi na Twój punkt napraw. Postaw na samodzielny biznes i otwórz punkt napraw urządzeń mobilnych w Chojnowie. Wynajmij lokal, zarejestruj działalność i rozpocznij współpracę z rzetelną hurtownią GSMOK, którą wybrało już wielu przedsiębiorców!