Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Komisariat Policji w Chojnowie ma nowego Zastępcę Komendanta

Autor admin
Data utworzenia: 20 wrzesień 2022, 14:58 Wszystkich komentarzy: 0


Komisariat Policji w Chojnowie ma nowego Zastępcę Komendanta

Komisariat Policji w Chojnowie ma nowego Zastępcę Komendanta - obowiązki te powierzone zostały asp. szt. Wojciechowi Piwowarczykowi.

W odprawie służbowej udział wziel8i: Komendant Miejski Policji w Legnicy podinsp. Zbigniew Kopij, Komendant Komisariatu Policji w Chojnowie nadkom. Alicja Słonina oraz Naczelnik Wydziału Wspomagającego asp. szt. Jerzy Zajączkowski.

- Powodem zorganizowania odprawy, było odczytanie i wręczenie rozkazu personalnego o powierzeniu obowiązków Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Chojnowie asp. szt. Wojciechowi Piwowarczykowi. Dotychczasowy zastępca komendanta nadkom. Andrzej Podlipski dalszą służbą pełnił będzie w Zespole Kontroli legnickiej komendy - relacjonuje mł. asp. Anna Tersa z legnickiej policji - Komendant legnicki podziękował ustępującemu zastępcy komendanta za dotychczasową służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Chojnowa i życzył dalszych sukcesów i awansów. Docenił zaangażowanie i profesjonalizm wykazywany podczas służby. Nowemu Komendantowi asp. szt. Wojciechowi Piwowarczykowi życzył, dobrych decyzji na nowym stanowisku, wyraził przekonanie, że podjął słuszną decyzję, powierzając to stanowisko tak wykwalifikowanemu funkcjonariuszowi.

Nowy zastępca komendanta służbę w Policji pełni od 19 lat, na początku w Oddziałach Prewencji w Warszawie, następnie już w Komendzie Miejskiej Policji w Legnicy w Referacie Patrolowym, kolejno w Rewirze Dzielnicowych a następnie jako Dyżurny Komisariatu Policji w Chojnowie i Dyżurny legnickiej komendy. - Asp. szt. Wojciech Piwowarczyk, który pełnił będzie funkcję zastępcy komendanta podziękował za zaufanie i zapewnił, że dołoży wszelkich starań aby sprostać pokładanym w nim nadziejom.

fot. KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.