Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wyjazd Młodzików na obóz sportowy do Międzyzdrojów

Autor admin
Data utworzenia: 07 sierpień 2012, 08:38 Wszystkich komentarzy: 1


Wyjazd Młodzików na obóz sportowy do Międzyzdrojów

Nasz zespół Młodzików w minioną sobotę wyjechał na obóz sportowy do Międzyzdrojów. Po raz pierwszy od wielu lat klub KS Chojnowianka podjął takie przedsięwzięcie. Wraz z zawodnikami Amico Lubin nasi reprezentanci wyjechali na zgrupowanie. W sobotę o 9 rano z chojnowskiego stadionu grupa Młodzik wyruszyła na obóz przygotowawczy do zbliżającego się sezonu. Piętnastu młodych adeptów futbolu wraz z trenerem Piotrem Seheniewiczem będzie dążyło do osiągnięcia jak najwyższej formy. W luźnej rozmowie jeden z chłopców oznajmił „…czeka nas ciężka praca…”.

Obóz sportowy potrwa 10 dni, w tym czasie Młodziki poznają nowe zasady taktyczne, rozegrają kilkanaście sparingów. Najważniejsza jest jednak dobra zabawa oraz wypoczynek - tego na pewno nie zabraknie.

Chłopcy niezwykle cieszyli się z faktu, że jadą nad morze. Dzięki takim przedsięwzięciom coraz to więcej młodzieży interesuje się sportem. Pamiętajmy, iż chojnowska grupa Młodzik w zeszłym sezonie zwyciężyła ligę. W tym roku przyjdzie im zmierzyć się w klasie okręgowej, gdzie przeciwnikami będą m.in.: Zagłębie Lubin, Miedź Legnica, Konfeks Legnica, Prochowiczanka Prochowice.

Młodzikom życzymy powodzenia

Kilka zdjęć tuż przed wyjazdem:
Komentarze

Zagłębie Lubin, Miedź Legnica, Konfeks Legnica, Prochowiczanka Prochowice, trudne zadanie do wykonania przez trenera i zawodników. Na pewno treningi nad morzem się przydadzą. Takie przedsięwzięcie godne pochwały, a i z tak zaangażowanym trenerem będą sukcesy.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.