Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Będzie rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Rokitkach

Autor admin
Data utworzenia: 10 maj 2022, 16:10 Wszystkich komentarzy: 0


Będzie rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Rokitkach

Firma AD-BUD Pawłowski Adrian złożyła najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu dotyczącym rozbudowy sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Rokitkach. To kolejna tegoroczna inwestycja w gminie Chojnów, której celem jest poprawa w kwestii odprowadzania ścieków.

W ramach inwestycji planuje się wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej wraz z pompownią ścieków i wewnętrzną instalacją zasilającą na potrzeby budynków rekreacji indywidualnej w części ośrodka.

Termin składania ofert w postępowaniu minął 11 kwietnia. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma AD-BUD Pawłowski Adrian z Dziećmorowic. Cena oferty wynosi 567 276 złotych.

UG wymaga, aby zamówienie zostało wykonane w terminie 180 dni od dnia podpisania umowy. Na wykonawcy ciąży obowiązek dokonywania uzgodnień z właścicielami posesji oraz zarządcami dróg, dotyczących wejścia z robotami, minimalizacji szkód oraz ponoszeia kosztów z tym związanych.

Warto nadmienić, że jest to jedna z wielu inwestycji związanych z rozbudową kanalizacji sanitarnej zaplanowanych w budżecie gminy Chojnów na 2022 rok. Urząd Gminy kontynuuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej dla wsi Biała, planowana jest budowa kanalizacji dla Jaroszówki a także modernizacja oczyszczalni ścieków w Okmianach i budowa sieci kanalizacji dla strefy ekonomicznej w Okmianach oraz wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę sieci kanalizacji sanitarnej we wsiach: Michów, Gołaczów, Konradówka, Piotrowice oraz Jerzmanowice.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.