Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Młodziki i Trampkarze wracają na boiska piłkarskie! Sezon rusza już we wrześniu.

Autor admin
Data utworzenia: 31 lipiec 2012, 08:48 Wszystkich komentarzy: 0


Młodziki i Trampkarze wracają na boiska piłkarskie! Sezon rusza już we wrześniu.

Jedne z najmłodszych grup piłkarskich KS Chojnowianka już wkrótce rozpoczynają przygotowania do nadchodzącego sezonu. Pierwsze dni sierpnia zapoczątkują pierwsze treningi młodych adeptów z Chojnowa. Sezon rusza pierwszego września, zatem trenerzy nie mają za wiele czasu na przygotowania.

Grupa Młodzików nie marnuje czasu, którego pozostało już niewiele. 4. sierpnia chłopcy wraz z prowadzącym wyjeżdżają na obóz sportowy, który odbędzie się w Międzyzdrojach. Przez okres dwóch tygodni Młodziki będą tam „szlifować formę”.

Druga, nieco starsza grupa, pod okiem pana Stefana Stala będzie pracować na chojnowskich obiektach sportowych.

W obu ekipach pojawili się nowi reprezentanci, którzy będą rywalizować o miejsce w pierwszej jedenastce. Zarówno Młodziki jak i Trampkarze będą występować w Klasie Okręgowej. Terminarz rozgrywek nie jest jeszcze znany. W tym sezonie naszym piłkarzom przyjdzie się zmierzyć z następującymi drużynami: Zagłębie Lubin, Miedź Legnica, Amico Lubin, Stal Chocianów, Konfeks Legnica, Górnik Polkowice, Odra Ścinawa, Pogoń Góra, Górnik Złotoryja, Chrobry Głogów, Prochowiczanka Prochowice.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.