Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Meksyk – w krainie piasku i kaktusów. Wystawa w chojnowskiej bibliotece

Autor admin
Data utworzenia: 10 luty 2022, 15:53 Wszystkich komentarzy: 0


Meksyk – w krainie piasku i kaktusów. Wystawa w chojnowskiej bibliotece

W Galerii Młodych Miejskiej Biblioteki Publicznej prezentowana jest wystawa "Meksyk – w krainie piasku i kaktusów", na którą składają się zdjęcia autorstwa dr Wojciecha Drzewickiego.

- Zapraszamy do Galerii Młodych na wystawę fotograficzną „Meksyk – w krainie piasku i kaktusów”. Autorem zdjęć jest znany w naszym mieście dr Wojciech Drzewicki, adiunkt Instytutu Nauk Geologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego i zarazem niestrudzony podróżnik, który niejeden raz gościł już u nas w bibliotece. Dwa lata temu, także w lutym, rozpoczął swoją opowieść o Meksyku – krainie Majów. A po ostatniej podróży, a właściwie wyjeździe dydaktycznym ze studentami w listopadzie 2021 roku, na wystawie obejrzeć można fotografie z innych miejsc tego wielkiego kraju - informuje Miejska Biblioteka Publiczna.

W planach - jeżeli pozwoli na to sytuacja pandemiczna - jest spotkanie z dr Wojciechem Drzewickim, które odbędzie się 11 marca w Domu Schrama.

Wystawę będziemy mogli oglądać do połowy marca.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Благодаря vavada рабочее зеркало, вы можете обойти ограничения и продолжить играть в любимые слоты. Зеркало на сегодня сохраняет все возможности основного сайта, включая регистрацию и участие в акциях.