Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Zbliża się termin wycofania dotacji na kotły węglowe

Autor admin
Data utworzenia: 21 grudzień 2021, 17:01 Wszystkich komentarzy: 0


Zbliża się termin wycofania dotacji na kotły węglowe

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Urząd Miejski w Chojnowie przypominają o zbliżającym się terminie wycofania dotacji na kotły węglowe w ramach programu „Czyste Powietrze”.

Zakup i montaż kotła na węgiel – w ramach programu „Czyste Powietrze” – będzie możliwy tylko do końca bieżącego roku. - Oznacza to, że koszt będzie kwalifikowany pod warunkiem: → złożenia wniosku o dofinansowanie obejmującego swoim zakresem ten koszt, → oraz zakupu i montażu kotła na węgiel do 31 grudnia 2021 r. (konieczne jest wystawienie faktury lub równoważnego dokumentu księgowego z datą do 31 grudnia 2021 r.). Od 1 stycznia 2022 r. nie będzie już można składać wniosków o dotacje na kotły węglowe - czytamy w komunikacie.

Urząd Miejski przypomniał również o działającym w budynku ratusza punkcie konsultacyjnym.

- Przypominamy, że w Urzędzie Miejskim działa Punkt konsultacyjno-Informacyjny Programu „Czyste Powietrze” Informacje i porady można uzyskać: drogą telefoniczną pod numerami telefonu: 76 8186681. za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem e-mail czystepowietrze@chojnow.eu  oraz po uprzednim umówieniu się telefonicznie - osobiście w Urzędzie Miejskim w Chojnowie Plac Zamkowy 1, pok. nr 10 - informuje Urząd Miejski.

Punkt Konsultacyjny czynny jest w: poniedziałki w godz. 9:00 – 11:00, we wtorki w godz. 14:00 – 16:00, w środy w godz. 8:00 – 10:00, w czwartki, w godz. 13:00 – 15:00 oraz w piątek w godz. 9:00 – 11:00.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.