Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Miejska Biblioteka Publiczna: Spotkanie z Joanną Lamparską odwołane

Autor admin
Data utworzenia: 26 listopad 2021, 12:34 Wszystkich komentarzy: 0


Miejska Biblioteka Publiczna: Spotkanie z Joanną Lamparską odwołane

Nie odbędzie się zaplanowane na dzisiaj spotkanie autorskie z Joanną Lamparską. Wydarzenie najprawdopodobniej zostanie przesunięte na inny termin.

- Z przykrością informujemy, że dzisiejsze spotkanie autorskie z Joanną Lamparską, z przyczyn niezależnych od organizatorów, zostaje odwołane. Spotkanie odbędzie się w późniejszym terminie - informuje Miejska Biblioteka Publiczna.

Joanna Lamparska to autorka reportaży historycznych i licznych książek o tajemnicach związanych z Dolnym Śląskiem, przewodników po dolnośląskich zamkach, pałacach, podziemnych trasach turystycznych, lochach i jaskiniach. Od lat współpracuje m. in. z „National Geographic”, „Travellerem”, „Focusem” i „Witaj w Podróży”. Jest także autorką scenariusza cyklicznego programu „Skarby nieodkryte” w TV Polonia.

- Otrzymałam dzisiaj informację, że do biblioteki w której mieliśmy się dzisiaj spotkać dotarł ten łobuz na C... i nasze spotkanie zostaje przesunięte na inny termin. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, w styczniu wychodzi moja nowa książka, więc powód do spotkania dla mnie znakomity - poinformowała na facebooku autorka.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.