Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Kradzież rozbójnicza w chojnowskim markecie. Sprawca nie uniknie kary

Autor admin
Data utworzenia: 21 listopad 2021, 08:35 Wszystkich komentarzy: 0


Kradzież rozbójnicza w chojnowskim markecie. Sprawca nie uniknie kary

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Legnicy zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko życiu i zdrowiu zatrzymali 25-latka, który dokonał kradzieży rozbójniczej w jednym z marketów, a także groził pozbawieniem życia pracownikowi ochrony.

- Prokuratura Rejonowa w Legnicy zastosowała dozór policyjny wobec chojnowianina, który na terenie jednego z marketów dokonał kradzieży kosmetyków o wartości 40 zł i próbował się z niego oddalić. Pracownik ochrony od razu zauważył, że mężczyzna nie zapłacił za towar i zainterweniował. Niestety 25-latek nie miał zamiaru oddać swojego łupu i próbując utrzymać się w posiadaniu zabranych artykułów użył przemocy, a także groził pozbawieniem życia i zdrowia ochroniarzowi. Dzięki uporowi i właściwej reakcji pracownika ochrony agresywny mężczyzna został obezwładniony i doprowadzony do policyjnej izby zatrzymań - relacjonuje asp. A. Grześków z legnickiej policji.

Śledczy Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu przedstawili sprawcy zarzut dokonania kradzieży rozbójniczej w warunkach powrotu do przestępstwa dlatego też zagrożenie karą wzrasta w tym przypadku do 7,5 roku pozbawienia wolności.

fot. KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.