Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Wolni od Metryki

Autor SPW Niedźwiedzice
Data utworzenia: 17 listopad 2021, 14:11 Wszystkich komentarzy: 0


Wolni od Metryki

"Wolni od Metryki" - projekt realizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice w ramach programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych "Aktywni+" na lata 2021-2025, sfinansowany ze środków budżetu Państwa skierowany jest do mieszkańców 60+ z terenu Dolnego Śląska. Projekt ma na celu odczarowanie starości i odejścia od stereotypowego postrzegania ludzi mocno dojrzałych.

W ramach realizacji projektu równocześnie na terenie 6 dolnośląskich wsi odbywają się zajęcia ruchowo- relaksacyjne, warsztaty rękodzielnicze ale również trwają prace nad zagospodarowaniem wybranej przez seniorów przestrzeni publicznej oraz tworzone są gry terenowe, które będą dostępne dla mieszkańców jak i turystów w postaci papierowej karty do gry oraz mobilnej aplikacji do pobrania ze strony internetowejquesty.org.pl.

Projekt został objęty Patronatem Portalu wolniodmetryki.pl, który promuje pozytywny wizerunek ludzi dojrzałych i inspiruje do stylu życia, którego nie ogranicza metryka.

Projekt dofinansowany ze środków programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+" na lata 2021–2025" Dofinansowanie ze środków budżetu Państwa to 110480.00 zł. Całkowita wartość projektu to 127355.00 zł.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.