Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Trwa głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego

Autor admin
Data utworzenia: 18 październik 2021, 14:18 Wszystkich komentarzy: 2


Trwa głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego

12 października rozpoczęło się głosowanie nad projektami zgłoszonymi do tegorocznego edycji chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Głosować można za pośrednictwem platformy internetowej oraz w Urzędzie Miejskim.

- Karty do głosowania z umieszczonymi pozytywnie zaopiniowanymi projektami będą wydawane w trakcie głosowania w sekretariacie w Urzędzie Miejskim w Chojnowie. Każdy głosujący może oddać jeden głos. Głosować można wyłącznie osobiście - informują organizatorzy.

Głosowanie drogą elektroniczną odbywa się na stronie Urzędu Miejskiego.

Głosowanie potrwa do 26 października. 29 października ogłoszone zostaną wyniki.

Zrealizowane zostaną dwa projekty - jeden w północnej części Chojnowa i jeden w południowej (granicę określa rzeka Skora). Szczegóły dotyczące projektów zostały opublikowane przez Urząd Miejski.Komentarze

Witam,
Dlaczego w konkursie bierze udział projekt który jest ograniczony dla obywateli? (Pracownia Interaktywna). Przecież z tego skorzysta tylko jakieś 5% mieszkańców miasta. A co z resztą. Przecież ideą budżetu jest to aby służył wszystkim bez względu na wiek.
zgłoś komentarz
,,smok,, ależ po co się dziwić,to są projekty które pasują burmistrzowi i jego radzie,ale co zrobić ,chojnowianie ,jak wybierają tak ,mają,smutne ,ale prawdziwe
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.