Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

"Nie udawaj, że nie widzisz" ponownie w Domu Kultury

Autor admin
Data utworzenia: 11 wrzesień 2021, 21:46 Wszystkich komentarzy: 0


"Nie udawaj, że nie widzisz" ponownie w Domu Kultury

Działająca przy Powiatowym Zespole Szkół grupa teatralna ZaŚwiaty po raz kolejny zaprasza na spektakl "Nie udawaj, że nie widzisz", który odbędzie się 23 września w sali widowiskowej chojnowskiego Domu Kultury.

Premiera spektaklu miała miejsce w czerwcu tego roku. "Nie udawaj, że nie widzisz" to opowieść o krzywdzie i niesprawiedliwości oraz o tym, jak łatwo i szybko ulegamy stereotypom, czyniąc z ofiary winowajcę. Opowieści towarzyszą stare, tradycyjne pieśni oraz muzyka tworzona na żywo, przez młodzież.


W pewnym mieście tak się stało, że zapomnieć się nie dało. Choć nie chcieli o tym wiedzieć, nie mogli w spokoju siedzieć… Tam za górką w ciemnym lesie płacz dziewczyny wciąż się niesie. Nie chcą słyszeć o tym w mieście, przestań płakać dziewczę wreszcie!

Spektakl zobaczyć będziemy mogli 23 września o godzinie 18:00. Obowiązują bezpłatne wejściówki, które będzie można odebrać w sekretariacie głównym Powiatowego Zespołu Szkół, przy ulicy Witosa.

Zaświaty to młodzieżowa grupa teatralna działająca od 3 lat przy PZS w Chojnowie. Prowadzi ją Karolina Rosocka. Grupa ma już na swoim koncie spektakl 'Na rozstajnych drogach', za który otrzymała grand prix na przeglądzie teatralnym w Jelenie Górze w 2019 roku.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.