Chojnow.pl
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
REKLAMUJ SIĘ NA CHOJNOW.PL SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ BANERÓW I ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Trening pokazowy Champion Powiat Legnicki w ramach festynu w Gimnazjum nr 2

Autor Maciek
Data utworzenia: 14 maj 2012, 08:58 Wszystkich komentarzy: 0


Trening pokazowy Champion Powiat Legnicki w ramach festynu w Gimnazjum nr 2

W minioną sobotę odbył się festyn przy Gimnazjum nr 2 w Chojnowie. W ramach imprezy gościnne wystąpiła grupa bokserska Champion Powiat Legnicki. Sportowcy zaprezentowali wiele ciekawych aspektów uprawianej dyscypliny. Widzowie byli bardzo zadowoleni z możliwości obejrzenia takiego widowiska.

W treningu pokazowym wzięło udział pięciu reprezentantów grupy bokserskiej. Byli to:

1. Kuba Czapski

2. Kamil Mroczkowiski

3. Mateusz Stachurka

4. Oskar Łużny

5. Krzysztof Stachurka

Nad prawidłowym przebiegiem pokazu bokserskiego czuwał trener pan Arkadiusz Lewandowski.

W ramach występu chłopaków z Champion Powiat Legnicki widzowie mieli możwliwość obejrzenia prawidłowo przeprowadzonej rozgrzewki, ćwiczeń pokazowych, tarczowania oraz na sam koniec sparingu między bokserami. Całość wyglądała niezwykle ciekawie i interesująco i została nagrodzona brawami.

Nasi bokserzy mogą poszczycić się nie lada sukcesami, niejednokrotnie udowadniali swoje wielkie możliwości na zawodach. Już w najbliższy weekend wybierają się na kolejną imprezę na terenie Dolnego Śląska. Warto dodać, że nasz zawodnik Oskar Łużny właśnie zakończył treningi z Kadrą Dolnego Śląska.

Kolejnym ważnym wydarzeniem związanym z naszym klubem jest zwycięstwo Łukasza Niemczyka w ramach Turnieju Ziem Nadbałtyckich. Jest to kolejny sukces reprezentanta Champion Powiat Legnicki. Pomimo faktu, iż nasz zawodnik obecnie uczy się w Szczecinie nadal reprezentuje nasze barwy.

Warto również dodać, że Oskar Łużny w lipcu tego roku wybiera się na Mistrzostwa Europy Młodzieży Szkolnej mające rangę Mistrzostw Europy do Rosji.

Na chwilę obecną bokserzy przygotowują się do Mistrzostw Polski Kadetów, które również odbędą się w miesiącu Lipcu.

Klub pragnie złożyć serdeczne podziękowania firmie Wojcieszowianka oraz Starostwu Powiatowemu w Legnicy za wszleką udzieloną pomoc.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.