Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.
MAYDAY
piątek, godz. 18.00
sobota, godz. 18.00
niedziela, godz. 18.00
Nowa polska komedia, którą wyreżyserował Sam Akina. W rolach głównych zobaczymy śmietankę polskiego kina, czyli m.in. Piotra Adamczyka, Annę Dereszowską, Weronikę Książkiewicz oraz Adama Woronowicza.
Okazuje się, że każde pospiesznie wymyślone męskie kłamstewko w późniejszym czasie ma kolosalne skutki. Podczas seansu czekają nas wielokrotne zwroty akcji, lawina nieprzewidzianych zdarzeń i zabawne pomyłki. Wszystko za sprawą głównego bohatera (w tej roli Piotr Adamczyk), który wiedzie podwójne życie, mając… dwie żony. Przez lata żadna z nich nie wie o drugiej. Czy Jankowi uda się nadal utrzymać swoją tajemnicę w sekrecie? Z pewnością nie będzie to łatwe zadanie!ś
PSY. W IMIĘ ZASAD
piątek, godz. 20.00
sobota, godz. 20.00
niedziela, godz. 20.00
Polski film sensacyjny w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Na ekranie zobaczymy m.in. Bogusława Lindę, Cezarego Pazurę oraz Marcina Dorocińskiego.
Franz Maurer wychodzi z więzienia po 25-latach i próbuje odnaleźć się w nowej, zupełnie nieznanej mu rzeczywistości. Co czeka w Polsce na człowieka, który przez ostatnie 25 lat był odseparowany od świata i nie wie, jak wielkie zmiany zaszły? Co przyniesie ponowne spotkanie Franza i „Nowego”? Jedno jest pewne – zmieni się wiele.
MISIEK I CHIŃSKI SKARB
sobota, godz. 14.00; 16.00
niedziela, godz. 14.00; 16.00
Animowany film przygodowy. Tytułowy Misiek po przygodach w Nowym Jorku zyskał sympatię widzów na całym świecie. Teraz mamy więc okazję ponownie zobaczyć go na dużym ekranie, choć w zupełnie innej scenerii. Naszego ulubieńca czeka moc niesamowitych przygód. Misiek wraz z nowo poznanym przyjacielem uda się na poszukiwanie starożytnej figurki, która jest kluczem do legendarnego skarbca pełnego złota.








18:19