Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform
 • OLA PHU
  • OLA PHU
 • OLA PHU
  • OLA PHU

Latest newsletters

 • HTM Kowalczykowie
  • HTM Kowalczykowie
 • Gabinety lekarskie
  • Gabinety lekarskie

Current events

01 December 2014, Joanna Józefczuk , All comments: 0
KWW Porozumienie Samorządowe- podziękowania dla wyborców
Wybory samorządowe 2014 zakończyły się. Był to czas pełen emocji tych dobrych i tych złych. Znamy już wyniki wyborów na wszystkich szczeblach samorządowych. My , tworzący listę KWW Porozumienie Samorządowe z okręgu nr 1 – Miasto Chojnów i okręgu nr 2 – Gmina Chojnów, pragniemy naszym wyborcom serdecznie podziękować za oddane na nas głosy. Dzięki Państwa zaufaniu, troje z nas dostąpiło zaszczytu reprezentowania Państwa w Radzie Powiatu Legnickiego.
01 December 2014, Maciek, All comments: 0
Runda jesienna w wykonaniu Chojnowianki - podsumowanie rozgrywek.
Klub Sportowy Chojnowianka zakończył zmagania w rundzie jesiennej. Niestety, po awansie do IV ligi, realia nieco przerosły naszą drużynę. Było bardzo ciężko, nasi piłkarze w przekroju całej rundy zaliczyli zaledwie jedno zwycięstwo, cztery remisy i aż jedenaście porażek. W sumie udało nam się zgromadzić tylko 7 punktów. Zatem początek walki o utrzymanie w IV lidze okazał się falstartem.
01 December 2014, Redaktorka, All comments: 0
Chojnowianie nagrodzeni na turnieju we Wrześni

Grand Prix Polski Dance Września 2014 r, który odbył się 29 listopada br. na hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 we Wrześni, to jeden z największych turniejów tanecznych organizowanych w naszym kraju. Wziąć udział mogły zespoły oraz soliści w różnych formach tańca nowoczesnego takich jak m.in. hip hop, disco dance czy show dance. Celem widowiska, prócz wyróżnienia tanecznych talentów, jest promowanie i zachęcanie młodego pokolenia do tańca nowoczesnego. Podczas walki o trofeum nie mogło zabraknąć naszych chojnowskich tancerzy, którzy nie wrócili do domu z pustymi rękami.

30 November 2014, admin, All comments: 0
Andrzej Pyrz nowym Wójtem Gminy Chojnów

Z nieoficjalnych informacji wiemy, że II tura wyborów zakończyła się sukcesem Andrzeja Pyrza i to właśnie on zostanie nowym Wójtem Gminy Chojnów. O tym, jak dużym cieszył się poparciem i z jaką przewagą wygrał poinformujemy wkrótce.

30 November 2014, admin, All comments: 0
Frekwencja w II turze wyborów samorządowych

Według danych PKW frekwencja wyborcza w kraju, na godzinę 17.30 wynosiła 32,33%. Gmina Chojnów na tęgodzinę odnotowała frekwencję na poziomie 37,39%. Jedną z najwyższych wyróżnia się lokal wyborczy w Krzywej- obwód nr 4 odnotowując frekwencję 49,9%. Frekwencję nieco powyżej średniej w gminie wskazywał obwód nr 3 z lokalem wyborczym w Witkowie.

30 November 2014, Redaktorka, All comments: 0
Iran oczami Wojciecha Drzewickiego

W piątek, 28 listopada, mieszkańcy Chojnowa w Miejskiej Bibliotece Publicznej mieli okazję spotkać postać niezwykłą. Otwartą, przyjazną a przede wszystkim odważną. Bo podróż na drugi koniec świata, do kraju owianego złą sławą przez media, wymaga niemałej odwagi. Wojciechowi Drzewickiemu jednak nic nie stało na przeszkodzie by spakować się i wybrać na wycieczkę do Iranu.

30 November 2014, Redaktorka, All comments: 2
Sesja Rady Miejskiej Chojnowa, Gminy Chojnów oraz Powiatu Legnickiego

W okresie powyborczym zostały zwołane sesje organów samorządowych. Wszystkie trzy odbędą się jutro tj. 1 grudnia 2014 r.

30 November 2014, admin, All comments: 0
III Chojnowski Konkurs Poetycki rozstrzygnięty

W piątek, 28 listopada odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom konkursu poetyckiego. IIIChojnowski konkurs poetycki, zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną i MOKSiR miał na celu rozbudzenie talentów i popularyzowanie twórczości poetyckiej, rozwijanie aktywności twórczej i integrację mieszkańców Ziemi Chojnowskiej. Konkurs był skierowany do byłych i obecnych mieszkańców miasta i gminy Chojnów w wieku od 15 lat.

29 November 2014, Redaktorka, All comments: 0
Sukces Moniki Chmielewskiej

Należąca do Gildii Artystycznej Chojnowa, Monika Chmielewska to dusza na pewno artystyczna. Wzięła ona udział w konkursie pt. "Gliniada" organizowanym podczas tegorocznej edycji Bolesławieckiego Święta Ceramiki.

29 November 2014, Redaktorka, All comments: 0
Noc Andrzejkowa w Domu SchramaNoc Andrzejkowa zbliża się wielkimi krokami. Przekonać się o tym mogły dzieci, które wczoraj tj. 28 listopada, zawitały w domu Schrama w Chojnowie. Wieczorową porą spotkały się wraz ze swoimi rodzicami aby wywróżyć swoją przyszłość poprzez zabawę.
29 November 2014, Maciek, All comments: 0
Dr Bartosz Ochman ponownie sprawdził naszych bokserów. Testy wypadły bardzo dobrze (video)
Reprezentanci Champion Chojnów Powiat Legnicki już po raz drugi skorzystali z pomocy wybitnego specjalisty - Bartosza Ochmana. Jest on specjalistą od przygotowania wydolnościowego sportowców. Ten wielki autorytet w świecie polskiego sportu do tej pory pracował z wieloma znanymi i cenionymi osobistościami jak: Paweł Korzeniowski, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Albert Sosnowski.