Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform
Nowe mieszkania

  • OLA PHU
    • OLA PHU

Latest newsletters

  • HTM Kowalczykowie
    • HTM Kowalczykowie
  • Gabinety lekarskie
    • Gabinety lekarskie

Current events

16 January 2021, admin, All comments: 0
Koleje Dolnośląskie: Wracamy z połączeniami transgranicznymi
Koleje Dolnośląskie informują o przywróceniu od poniedziałku kursowania zawieszonych pociągów międzynarodowych, zgodnie z rocznym rozkładem jazdy wprowadzonym w grudniu.
15 January 2021, admin, All comments: 0
Zdjęcia chojnowianina w książce o strojach ludowych

Jednym z marzeń chojnowskiego fotografika Rafała Wyciszkiewicza, od kiedy zaczął fotografować, było to, aby jego zdjęcia były kiedyś prezentowane na łamach prasy, czy też w książkach. Z prasą współpracował przed laty, pojedyncze jego zdjęcia ukazywały się już w książkach, ale nie w takiej skali jak w tej, o której dziś piszemy.

15 January 2021, admin, All comments: 0
Bezpłatne badania mammograficzne na parkingu Szkoły Podstawowej nr 4
27 stycznia oraz 14 kwietnia 2021 na parkingu Szkoły Podstawowej nr 4 przeprowadzane będą bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanych tego typu badań.
15 January 2021, admin, All comments: 0
Urząd Miejski zapowiada pomoc niepełnospawnym i seniorom w dotarciu do punktu szczepień
Urząd Miejski udostępnia telefon kontaktowy dedykowany osobom niepełnosprawnym i seniorom, którzy nie mogą samodzielnie dotrzeć do punktu szczepień.
15 January 2021, admin, All comments: 0
Przychodnia Rejonowa oraz gminne Ośrodki Zdrowia rozpoczynają zapisy na szczepienia
Chojnowska Przychodnia Rejonowa rozpoczęła zapisy na szczepienia przeciw COVID-19 dla grup wiekowych: powyżej 80 roku życia, od 70 do 79 roku życia oraz od 60 do 69 roku życia.
14 January 2021, admin, All comments: 0
Raport zakażeń. Liczby z ostatniego tygodnia
W ciągu minionej doby u siedmiu mieszkańców powiatu legnickiego potwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2 - informuje w dzisiejszym raporcie Ministerstwo Zdrowia.
14 January 2021, admin, All comments: 0
Złe warunki pogodowe - więcej zagrożeń na drogach
Pomimo złych warunków na drogach nie brakuje kierowców lekceważąco podchodzących do kolejnych apeli o ostrożność i dostosowanie prędkości. Padający śnieg, deszcz ze śniegiem albo zamarzająca mżawka stwarzają spore zagrożenie.
14 January 2021, admin, All comments: 0
GChBO: Urząd Gminy szykuje możliwość głosowania przez internet
Podczas grudniowej sesji Rady Gminy podjęto uchwałę w sprawie ustalenia zasad i trybu przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami w ramach Gminnego Chojnowskiego Budżetu Obywatelskiego. Urząd Gminy czeka na uprawomocnienie się uchwały i szykuje możliwość głosowania przez internet.
14 January 2021, admin, All comments: 1
UM przypomina o zimowych obowiązkach
Śnieg w dobie zmian klimatycznych stał się w ostatnich latach prawdziwym rarytasem. Biały puch oznacza jednak dla właścicieli nieruchomości dodatkowe obowiązki.
13 January 2021, admin, All comments: 2
ChZGKiM zapowiada przeglądy gazowe
W Chojnowie rozpoczęła się kontrola szczelności instalacji gazowej i urządzeń gazowych w mieszkaniach oraz budynkach. Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej prosi o obecność i udostępnienie lokali.
13 January 2021, admin, All comments: 0
Trwają szczepienia personelu medycznego
W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym trwa proces szczepień przeciw COVID-19 dla chętnych pracowników służby zdrowia. Łącznie w legnickim szpitalu zaszczepionych zostanie około 1,5 tysiąca pacjentów z grupy zero, z Legnicy i okolic.